מפגש בבר אפלולי

הם פנו אלינו באתר סווינגרס, הכרטיס שלהם קרץ לנו.

החלפת מספרי ווטסאפ מהירה ושיחה מרובעת של קבוצת ווטסאפ חדשה, האנרגיות שלהם, האושר שמלווה אותם, אוחחח איזו דינמיקה מעולה נוצרה שם, רצינו כבר לפגוש אותם לדרינק.

אחרי שבוע של קישקושים ומתח מיני גואה קבענו לדרינק בפאב אינטימי ואפלולי.
הם הגיעו לפנינו, היו נרגשים והקדימו. החנינו את הרכב ופסענו יד ביד לכוון הפאב, כשהגענו הם קמו לקראתנו, החלפת נשיקות מנומסות על הלחי, חיבוקים חמים והזמנו לשתות.

לא הצלחתי להתיק את מבטי מעיניה הכחולות החודרות, היא ידעה זאת ונעצה בי מבטים שלא השתמעו לשתי פנים. שתי הנשים קמו לשירותים, אני והגבר שוחחנו בהרבה אחווה וכבוד, הרגשתי שהוא מקסים והייתי רגוע, כי הרי לילך היא הדבר הכי חשוב לי.

כשהבנות חזרו, כאילו במקרה לילך התיישבה לידו והיא התיישבה לידי, נזרקה בדיחה שחוקה על משחק הכיסאות כדי לטשטש את המבוכה. אני מרים את מבטי לכיוון השולחן ורואה שכמות הכוסות הריקות מהוות עדות לכמות האלכוהול שלגמנו.

השיחה קולחת, צחקנו כמו ילדים קטנים, פלירטטנו ומידי פעם יד נוגעת – לא נוגעת, כבדרך אגב, אבל כל מגע שכזה מצמרר ומעביר זרמים של התרגשות עד לבטן ולתחתונים.

היא מסתכלת עליי, המבט שלה מדבר, לא היה צורך בהחלפת מילים, בזווית העיין אני רואה את לילך והבעל מתלטפים להם תוך כדי שיחה ולאט השיחות נפרדות וכל זוג עסוק בשלו.

אני מתנצל וקם לרגע לשירותים, כחולת העיניים מחייכת ללילך ומודיעה לי "חכה, אני גם צריכה" , כשהיא מתקדמת לעברי היא מפטירה מאחורי גבה לבעלה וללילך "תהנו  מהלבד ילדים". אוחזת לי ביד ופוסעת נמרצות לעבר השירותים, מתעלמת ממבטי היושבים בפאב, מתעלמת ממבטי המלצרית, נעצרת לשניה ואומרת לי באוזן "אני כבר לא יכולה לחכות".

נכנסת לתא ומושכת אותי אחריה, אנחנו מתנפלים אחת על השני בנשיקה מטורפת, ארוכה אירוטית, כזו שמיתרי הקול מבליחים גניחות לא רצוניות תוך כדי. הידיים שלה מלטפות אותי מתחת לחולצה, אני אוחז בעורפה ומשם לשיער, אוסף לה אותו ואוחז בו, מושך בעדינות ומטה את ראשה אחורה, השפתיים שלי יורדות לצווארה, היא מתחילה להתפתל ואנחנו יודעים שאין לנו הרבה זמן, היא תופסת לי את הזין דרך המכנס, העיניים שלה נעוצות בי, המבט לא ניתק לרגע, היא מכניסה יד מתחת לתחתוני התחרה הלבנים שלה, טובלת אצבע ברטיבות שלה ושמה לי בפה.
"טעים לך?" היא שואלת והכחולות הענקיות שלה נעוצות בי .

אני מהנהן, תופס אותה, מסובב אותה לקיר, מלקק בלשוני את העורף שלה ומפשיל לה את התחתונים עד לברכיים, התמונה הזו מצטיירת לשנינו כדבר מדהים, סליזית ואירוטית בו זמנית, הידיים שלי מלטפות אותה מסביב על הבטן ויורדות למטה לכוון הרטיבות, הקצב מהיר, אגרסיבי וחושני בטירוף, האצבע שלי חודרת לתוכה ומזיינת אותה לאט, הקצב מתגבר והיא גומרת חזק, אני מרגיש את הרעד בברכיים שלה.

נותן לה להסדיר נשימה, מסובב אותה אליי, מתכופף ומרים לה את התחתונים למקומם, הם סחוטים מהרטיבות שלה.
היא מושיטה ידיים אל הרוכסן שלי, "תורך" היא אומרת, "אני מתה למצוץ לך".
"בפעם הבאה" אני עונה לה "העונג שלך גורם לי לסיפוק".
כל ההרפתקאה ארכה פחות מעשר דקות, אבל הריגוש שהיה בה…מספיק להרבה זמן.

יצאנו סמוקים מתא השירותים כדי לגלות את זוגינו ישובים על הספה, מתמזמזים ומתנשקים כמו ילדים בני 17.
כשחזרנו לרכב ונפרדנו בנשיקות הרגשנו שזו תחילתה של הרפתקאה מופלאה.

בשבוע הבא כבר קבענו ארבעתנו בצימר מפנק.

 

מפגש בבר אפלולי
דירגו: 85 | ציון: 4.02


22 מחשבות על “מפגש בבר אפלולי

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.
  1. זה מהמם סקסי פנטזיה מהממת אתם זוג נהדר לפעמים טוב וכייף לצאת מהשיגרה כן ירבו ימים כאלה ותעשו אפילו אורגיה זה מהמם ומקסים אז תמיד תרגישו סקסים ומהממים מפרגן לכם מהלב ושאהבה תמיד תנצח אמן שנה טובה ומהממת לכם

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.