לג׳ינג׳ים יש נשמה?

היא באה אליי, גבוהה עם רגליים שלא נגמרות, היה לה חזה גדול ובטן שטוחה שרק הדגישה את החזה הגדול שלה ונתנה לו משמעות משלו בעולם, היו לה ידיים קטנות וצוואר שאתה יכול לתת עליו לק שלא נגמר. העיניים שלה ירוקות ויכולת לראות דרכם את הנשמה הפצועה שלה, השיער שלה ארוך וגולש, תלתלים ארוכים והכי חשוב – היא ג׳ינג׳ית, אבל לא מהסוג המשוגע אלא מהסוג המטורף. מבט שלה, נגיעה שלה הייתה מפילה אותי.

היא נעמדה בכניסה לחדר שלי וסגרה את הדלת, האיפור שלה היה מרוח, כנראה שבכתה עכשיו. היא תמיד באה אליי בוכה, אחרי שרבה עם ההורים או עם חברים שלה ואני עוזר לה לבכות מסיבות טובות. היא קינקית, היא אוהבת שאני קושר אותה, שאני מכאיב לה , שאני מכה אותה ומזיין אותה חזק. היא אוהבת שאני חונק אותה, שאני שולט לה בנשימה, היא טוענת שהכאב הפיזי מקל על הכאב הנפשי שלה.

בלי מילים היא התפשטה ונכנסה בין הרגליים שלי, היא ירקה לי על הזין שהתחיל להזדקר והתחילה במלאכה. בהתחלה היא ליקקה את הכיפה ואז ישר עברה לביצים, מתעלמת משאר האיבר המפואר שהתחיל לתפוח. בבת אחת היא הכניסה את כולו לגרון שלה, הנחתי את הרגליים שלי מעל הכתפיים שלה ולחצתי אותה למטה.
״תסתכלי עליי״ פקדתי ונתתי לה מכה חזקה על הראש.
היא הרימה את העיניים הירוקות שלה, המרוחות בשחור מבכי והסתכלה לי עמוק בעיניים, ראיתי את הכאב שלה.

היא המשיכה למצוץ לי והרגשתי שזה מספיק, דחפתי אותה עוד קצת למטה ככה שהאף הקטן שלה נגע לי בבטן, השארתי אותה ככה כמה שניות עד שהיא התחילה להשתנק ושיחררתי אותה. היא נשמה כמה שניות והביטה עליי.

״אני רוצה שתכאיב לי היום, חזק, אני צריכה את זה כל כך, תגרום לי לצעוק, תגרום לי לבכות, רק תעשה שאני לא ארגיש כלום״, היא אמרה בדמעות מהחנק של הזין שלי. הסתכלתי עליה והורדתי לה סטירה על הלחי. ״את לא תגידי לי מה לעשות״ והנה עוד סטירה נוחתת על הלחי השנייה שלה.

הוצאתי מהארון את החבלים וציוויתי עליה לשכב על המיטה. היא הניחה כרית מתחת לבטן שלה ונשכבה עם הידיים מאחורי הגב, מבליטה את הישבן היפה שלה. קשרתי לה את הידיים אחת לשנייה לכל האורך, שלא תוכל להשתחרר, ליפפתי את החבל חזק כדי שיכאב לה.
ליפפתי עד שני חבלים, אחד סביב השני, שיהיו חזקים יותר ואז סביב הצוואר שלה, את הרגליים שלה חיברתי כל אחת לקצה של המיטה ועם חבל נוסף קשרתי לה את השיער, כך שאוכל לשלוט לה על הראש.
הסתכלתי על המחזה ושמחתי ממה שיצא.

הוצאתי את השוט מהמגירה והתחלתי להצליף לה בישבן. היא לא הוציאה צליל. התחלתי במכות יותר חזקות ועדיין שום צליל. כל פעם המכה הייתה יותר חזקה מהקודמת, ״אם לא תתחילי לצעוק זה לא ייגמר״ אמרתי. בום. עוד מכה נחתה לה על הישבן שכבר היה אדום.
שום צליל לא יצא ממנה והתעצבנתי.

התיישבתי עליה ובדקתי עם 2 אצבעות את רמת הרטיבות שלה. היא הייתה רטובה ביותר.
בבת אחת החדרתי את הזין שלי לתוכה ויצאתי. לקחתי את החבל שהיה מחובר לה לצוואר ומשכתי. עם היד השנייה הצלפתי לה בגב והתחלתי לזיין אותה חזק, דחפתי את כל הזין שלי עד הסוף לתוכה והוצאתי אותו לאט. ככה כמה פעמים תקעתי אותה עד הסוף. סובבתי את הראש שלה על הצד וסטרתי לה. דחפתי לה שתי אצבעות לפה ולאט לאט זחלתי לה לגרון עד שהיא התחילה להשתנק.
״כואב לך?״ שאלתי.
״לא מספיק, אני רוצה יותר חזק, שיכאב לי גם איפה שאתה מכה״.
הבנתי את הכוונה והתחלתי לפמפם אותה יותר חזק תוך כדי שאני מושך לה את השיער, רכנתי אליה ונשמתי לה על האוזן, הרגשתי אותה מתחילה להתמסר לי באופן סופי וידעתי שזה השלב. שלפתי את הזין שלי מהכוס הרטוב שלה ודחפתי לה אותו לתחת, עד הסוף. היא ניסתה להרים את הראש ואני ישר הצמדתי לה אותו למיטה חזק. הרגשתי איך התחת הקטן שלה לוחץ לי על הזין והרגשתי שאני עומד לגמור. יצאתי ממנה מהר, התיישבתי לה מתחת לראש, דחפתי את הראש שלה על הזין שלי כל הדרך לגרון ושפשפתי את הבסיס , נתתי לה כמה שניות לנשום ושוב דחפתי אותה עד הסוף על הזין שלי.

התחלתי לנוע לה בתוך הגרון והרגשתי את זה עולה בי, הוצאתי את הזין שלי וציוויתי עליה להסתכל עליי. שפשפתי את הזין שלי מול הפנים שלה וגמרתי לה על הפרצוף בכמה שפריצים מהירים, הראשון פגע לה במצח, השני על הלחי והשלישי בשפה, את השאר שפכתי לה לתוך הפה.

נשכבתי מול הפרצוף היפה והמלא בשפיך שלה ונרגעתי, היא גם נרגעה קצת.
קמתי והוצאתי את הויברטור הרוטט שלי, דחפתי לה אותו לתוך הכוס והפעלתי ברמה הכי גבוהה, היא התחילה לזוז בטירוף ולגנוח כמו משוגעת, הצלפתי לה בגב וברגליים עם השוט והרגשתי שהיא עומדת לגמור. עליתי עליה ודחפתי את הזין שלי שוב לתחת שלה, ככה שהיה לה ויברטור שזיין אותה בכוס ואותי שעשיתי אותה בתחת. תפסתי את הקשר בידיים שלה ומשכתי אותה איתו, הנחתי עוד יד על הצוואר שלה ולחצתי חזק, הרגשתי אותה עומדת להתפוצץ. אחרי כמה שניות גמרנו יחד ונשארתי לשבת עליה כשהזין שלי עוד בתחת שלה.

שלפתי את הויברטור מהכוס שלה ודחפתי לה אותו לפה, שתטעם את עצמה קצת.
התחלתי לשחרר לה את הידיים ואת השיער, הוצאתי את החבל מהגרון שלה ויצאתי ממנה לאט לאט. רואה את החור שלה שהתרחב מנסה לחזור לחור הקטן שהיה, שחררתי לה את שתי הרגליים ונתתי לה מגבת, הסתכלתי עליה, נשארת לשכב שם עם הראש למטה.
ליטפתי לה את השיער ״את יכולה להתקלח עכשיו״,
היא הרימה את הראש ולקחה את המגבת, ״תודה״.

נכנסתי להתקלח במקלחת השנייה, תמיד אחרי סקס היא מתקלחת שעה, כאילו מנסה לנקות את הנפש שלה.
גילגלתי לנו ג׳וינט והכנתי לה חביתה.
היא יצאה מהמקלחת והתלבשה.
ישבנו במרפסת והיא פתחה את הג׳וינט, בחביתה היא לא נגעה בכלל.

הסתכלתי עליה וניסיתי לתפוס את המבט שלה, היא לא מסתכלת בעיניים, היא טוענת שככה אפשר לקרוא אותה.
״אני לא עושה את זה יותר, אני לא מוכן יותר להכאיב לך ככה, זה לא מעביר לך את הכאב הנפשי, זה רק גורם לך גם לכאב פיזי, אם את רוצה שאני באמת אעזור לך אני צריך לדעת מה קורה איתך״.
היא הסתכלה עליי, בפעם הראשונה הבנתי על מה היא מדברת, על זה שהעיניים שלה הן באמת חלון, כמה כאב סגור בהן.

״לפני שלוש שנים מישהו אנס אותי, אני אהבתי אותו ובאתי אליו הביתה והוא פשוט אנס אותי, חדר לכל חור בגופי, לקח ממני את בתוליי במשך יומיים, יומיים שלא ידעתי מתי לילה ומתי יום, יומיים שהתפללתי שאני אמות בהם, שהוא ימות בהם, הוא הרביץ לי כל כך חזק שקיוויתי שאני אאבד את ההכרה ואתעורר בבית חולים, או לא אתעורר בכלל. מאז משהו נכבה בי, לא בא לי כלום, לא לאכול, לא לשתות לא לישון ולא לחיות. כמות הפעמים שמצאתי את עצמי תלויה בין חיים ומוות אני לא סופרת כבר, כמות האנשים שניתקתי מהחיים שלי היא עצומה. אני כבר לא שמחה. הדבר היחידי שעושה לי טוב זה הסקס איתך, אל תיקח את זה ממני, זה מחזיק אותי בחיים, זה עוזר לי להתגבר על מה שהיה שם בחדר החשוך ההוא, ביומיים הארורים האלה, בבקשה אל תיקח את זה ממני״.

הדמעות החלו לזלוג על לחייה, הסתכלתי עליה וחיבקתי אותה חזק, קרוב אליי.
״מה שהיה שם לא שווה את הדמעות שלך, בטח שלא את החיים שלך, אני פה עכשיו ואני איתך ואת תעברי את זה ותלמדי שסקס לא חייב להיות ככה.״

היא הרימה את העיניים שלה והסתכלה עליי, העיניים שלה היו אדומות מדמעות ומסמים.
״תודה לך, על הכל, אבל אתה לא זה שתציל אותי״.
היא נתנה לי נשיקה על הלחי ויצאה מהדלת.

 

לג׳ינג׳ים יש נשמה?
דירגו: 66 | ציון: 4.33


סיפורים נוספים מאת אמיצה:15 מחשבות על “לג׳ינג׳ים יש נשמה?

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.
 1. אמלה אמלה אמלה . אני באמת לא צוחקת זה נכתב עליי . אני ג'ינג'ית מתולתלת האמנם בלי עיניים ירוקות.. גם אני נאנסתי בעבר …
  אני רצינית שזה בין הסיפורים שנגעו לליבי

 2. מיוחד, יש כאן סיפור ולא רק חרמנות רגעית,
  אני לא חושב שזה ענינו של הבחור לשלוח אותה לטיפול.
  הוא יכול לייעץ אבל הוא לא אבא שלה.
  כל עוד יש לה רצון לסקס, אפילו אחרי אונס,
  זה אומר שהיא יכולה לעשות מה שהיא רוצה,
  ותמשיך בעבודה הטובה.

 3. אולי במקום לתת יד להרס העצמי שהיא מתמודדת איתו בעקבות טראומה קשה שהנפש והגוף שלה עברו אפשר להפנות אותה להתקשר 1202 למרכזי סיוע לנפגעות אלימות מינית..אולי טיפול שמכיל אותה ומאפשר לה שיקום יכול להיות יותר מועיל ומרפא מאשר גבר שחושב שהוא יודע משהו עלאיך להתמודד עם כאב בעקבות אונס אלים..

 4. סיפור מכמיר לב ויותר ממה שהוא סיפור אירוטי (בינוני למדי מבחינה זו), זה סיפור מסקרן ברובד האישיותי של הבחורה המדוברת וככזה הוא מוצלח למדי. יש לך כישרון, אהבתי !

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.