מה קורה פה?

אני ואיתי זה סיפור של הרבה זמן, הוא לא מודה בזה וגם אני לא אבל מהשניה הראשונה היה בינינו קליק משיכה מינית לא מוסברת.
נהיינו ידידים טובים, יושבים יחד, צוחקים יחד, מעשנים יחד אבל לא היינו שום דבר מעבר ובכל זאת, כל פעם שהיה נוגע בי זה היה עושה לי משהו בעצמות.

לילה אחד חזרנו ממסעדה גמורים מעייפות, כמעט שנרדמנו במונית, אבל איכשהו, איך שהתיישבנו על הספסל מתחת לבית שלו לסיגריה של פרידה לפני שמתפצלים כל אחד למיטתו, רמת החרמנות באוויר עלתה, בקושי דיברנו,דבר שלא אופייני לשנינו כל כך.

ישבתי צמודה אליו והנחתי עליו רגליים, הוא חיבק אותי וליטף לי את הירך, זה היה מדגדג, נעים ומחרמן בו זמנית, הנחתי את היד שלי על היד המלטפת. לחשתי שכיף לי עכשיו והוא סובב את הראש שלי אליו לנשיקה ראשונה, ארוכה ומחרמנת. הרגשתי איך הלשון שלו מסתובבת לי בפה, טעמתי אותו ונשמתי את הריח המתוק של השפתיים שלו. היד שלו שליטפה לי את הירך עברה לפנים והיד השנייה, זו שחיבקה אותי, טיילה לי על הגב ולאט לאט נכנסה מתחת לחולצה. הרגשתי אותו מלטף לי את הגוף, מכניס את האצבעות שלו בשיער שלי ותופס אותי חזק, כאילו שלא אברח לו פתאום. זו הייתה נשיקה מושלמת.

הוא שאל אותי אם אני רוצה לבוא אליו קצת כי כבר קריר בחוץ והחרמנות רק עלתה, אולי אני זולה אבל אני לא אעשה את זה על ספסל בגינה, אז עלינו אליו וברגע שדלת החדר נסגרה הוא הפך להיות חיה רעה, בחיים שלי לא ראיתי אותו ככה. הוא הצמיד אותי לדלת ונישק אותי בפראות, בשנייה אחת הוא הפשיט אותי, חוץ מהחזייה שבגלל שהסתבך קצת עם הפתיחה שלה הוא קרע אותה ממש. הוא נצמד אליי בלי חולצה, כמובן שהוא הספיק להוריד אותה בלי ששמתי לב כמעט, הרגשתי את החזה שלו על החזה שלי, הוא נישק אותי חזק חזק ותפס לי את הפטמות, שחררתי גניחה קטנה של הנאה וזה כל האישור שהוא צריך כדי להתקדם הלאה.
בשנייה אחת הוא זרק אותי על המיטה והתחיל לנשק כל פינה בגוף שלי, בזמן שאני מורידה ממנו את המכנס ואת הבוקסר, הוא ליקק לי את השביל מהתנוך עד לשדיים, תפס את שד שמאל ביד אחת והעניק פינוק מטורף לשד הימני, הוא ליקק ונשך כל פינה בו בזמן שהוא משחק לי בפטמה השמאלית, הוא הכניס את העגיל שהיה לי בפטמה הימנית לפה שלו ומצץ אותו חזק עד שהרגשתי שעוד שנייה העגיל ייתלש לי, כשעבר לשד שמאל הוא התחיל ללטף אותי עם היד לאורך הגוף, עד שהגיע לכוס שלי שהיה כבר רטוב ונואש לזין שלו.

בשנייה אחת הרגשתי איך שתי אצבעות שלו מפלחות את גופי וכל מה שהייתי צריכה לעשות זה פשוט לפתוח את הרגליים. לפתוח אותן, לשכב על הגב ולהתמכר. להתמכר ללשון שלו, לנשיכות שלו, לשפתיים שלו, לאצבעות שלו. לתת לכל החושים שלי לעבור לשם, למטה. להרגיש את הלשון החמה שלו על הדגדגן שלי בזמן שהאצבעות שלו נכנסות ויוצאות ממני בתיאום מושלם, להרגיש את הנשימות שלו, להרגיש כל נים ונים בגוף שלי זורם למטה ברצון עז להתפוצץ. הוא השחיל עוד אצבע ואני תופסת את הסדין בכל הכוח, עוד שנייה והוא נקרע. אני צורחת, הכאב הזה כל כך טוב, פאקק הוא כל כך טוב. ״איתי תמשיך!! אני גומרת!! יותר מהר יותר חזקק אתה מדהים״ התחלתי להתנשף בטירוף עם אכזבה מאוד גדולה בעיניים. הוא פשוט עצר, עצר הכל ופאק זה היה כל כך קרוב לשם, אני הייתי קרובה לשם.

בבת אחת הוא עלה עליי ונשך לי את השפתיים כל כך חזק שהייתי בטוחה שירד לי דם, הוא נישק אותי והפך אותי עליו. כעסתי על מה שעשה לי ורציתי להחזיר לו, שירגיש כמוני. התחלתי לנשק אותו לאט וחזק, תפסתי לו את הפרצוף והתחלתי לרדת לכיוון האוזניים, לצוואר ולפיטמות, נשכתי לו אותן בקטנה והוא גנח קצת, ירדתי לכיוון הפופיק שלו והרגשתי את הזין שלו עומד, גדול וקשיח באזור החזה שלי. הרטבתי קצת את היד ואיתה את הזין שלו, המשכתי לנשק אותו בבטן תוך כדי שאני מזיזה את השדיים שלי על האיבר מין שלו, למעלה ולמטה, ממש מזיינת אותו בשדיים שלי ואז בבת אחת ירדתי למטה והתחלתי ללקק לו את כל הזין. בהתחלה את הכיפה, בתנועות סיבוביות עם הלשון, עם הציפורניים שיחקתי לו בביצים, הוא גנח וביקש יותר חזק.
בבת אחת התנפלתי על הזין שלו ודחפתי אותו עמוק לגרון, הוא גנח חזק והתחלתי למצוץ לו, הכנסתי מהר לגרון והוצאתי לאט לאט עם חריקות שיניים, ככה כמה פעמים ליטפתי אותו עם הידיים ודחפתי את היד שלי מתחתיו ככה שהאצבע הרטובה שלי ליטפה לו את החור של הישבן בתנועות מעגליות, הציפורניים שלי על הביצים שלו וחריקות השיניים כנראה הטריפו אותו. הוא התחיל לצעוק שהוא גומר ולא מסוגל יותר, הרגשתי את הרעד הקטן הזה מתחיל, הוא אמר שהוא רוצה שאני אבלע הכל, הנהנתי עם הראש כשהזין שלו עמוק בגרון שלי, נתתי מציצה חזקה ועזבתי הכל. הסתכלתי עליו בחיוך ואמרתי לו ״הנה הנקמה שלך״.

הוא הסתכל עליי במבט מרוצה קצת מזה שהחזרתי לו אבל גם מאוכזב מזה שלא נתתי לו לגמור. הוא אסף אותי אליו במהירות משוגעת ונעמד כשהרגליים שלי מעל המרפקים שלו. היה לו מבט של רצח בעיניים. הוא השעין אותי על הקיר והתחיל לחדור אליי, בהתחלה הוא שיחק קצת במים הרדודים וכשהתחלתי להיטרף הוא הכניס אותו בבום ונשאר שם. הרגשתי איך כל 22 הסנטימטרים שלו נושמים בתוכי, הוא נישק אותי בטירוף כשהראש והגב שלי צמודים לקיר, הוא התחיל לזיין אותי במעין סלואו מושן כזה, נכנס מהר והוציא לאט, שוב מהר ושוב לאט, זה הטריף אותי, תקעתי את הציפורניים שלי בעורף שלו ואני בטוחה שאם היו לי ציפורניים הייתי מגיעה לבשר שלו.

הוא הסתובב אחורה, העיף הכל מהשולחן שהיה לו בחדר והשכיב אותי עליו תוך כדי שהזין העצום שלו עדיין בתוכי, הרגשתי כמו בסרט. הוא תפס את המותניים שלי והתחיל לפמפם אותי כמו שבחיים לא עשו לי, הוא זיין אותי כל כך חזק עד שהרגשתי כאילו הוא חוצה אותי לשניים, כאילו אני ים סוף והוא כל בני ישראל, לא הצלחתי לעמוד בזה. הוא אמר שהוא גומר ואמרתי שאני גם, בגלל ששנינו לא גמרנו קודם הגמירה הזאת הייתה חזקה, הרגשתי איך השפיך שלו ממלא אותי, את הזין שלו מתחיל להשתחרר בתוכי מכל הלחץ.

הוא נשכב מעליי בחצי עמידה כשאני עוד על השולחן והזין שלו עמוק בתוכי, נשארנו ככה כמה דקות ופשוט נשמנו אחד את השנייה. עצמתי את העיניים ולחשתי לו באוזן שהיה לי ממש כיף, הוא לא אמר כלום, לחשתי לו שאני אוהבת אותו, הוא לא אמר כלום, שאלתי אותו למה הוא לא אומר כלום? הוא הסתכל עליי עמוק בעיניים במשך כמה שניות שנראו כמו נצח, יצא ממני ואמר ״אני רואה שאת מתאהבת בי, אני רואה שאת חושבת שאני עושה לך טוב, אני רואה שאת חושבת שאת תהיי זאת שתשנה אותי, אבל אני מצטער, זה אני, את מכירה אותי ויודעת את הדברים האלה. ראית את זה אצל בנות אחרות ובחיי שלא רציתי לעשות לך את זה גם, לא רציתי לפגוע בך כמו שפגעתי בהן, אני לא מסוגל לאהוב, לא אותך ולא אף אחת אחרת. את מטריפה אותי ואני נמשך אלייך בטירוף, באמת, זה לא שקר. כל פעם שאני רואה אותך אני רוצה לנשק אותך, להרגיש אותך בידיים שלי והלילה הזה זה משהו שייחלתי לו הרבה מאוד זמן, אבל אני עדיין לא יכול לתת לך מה שאת צריכה…״

אמרת עוד דברים אבל את הסוף כבר לא כלכך שמעתי, הייתי עסוקה בלשבת על השולחן שלך, להביט בילד שאני אוהבת אומר שהוא לא מסוגל לאהוב אותי ולהיחנק מהדמעות שעומדות לי בגרון. נישקת אותי עוד פעם אחת ואמרת שתבין אם אני אצא עכשיו מהדלת ולא אחזור לעולם, אמרת שככה זה היה עם כל האחרות. לא רציתי להיות כמו כל האחרות, רציתי להיות זאת שתשנה אותך, ידעתי שאם אני אלחם עוד קצת אני אצליח ואתה תאהב אותי כמו שמגיע לי, כמו שמגיע לך, פשוט לאהוב.

מהשוק שחטפתי פשוט התלבשתי והלכתי, למרות שלא רציתי, אבל כנראה אני כמו כל האחרות.

הלכתי אליו שוב.
כן אני יודעת אני טיפשה, הטלפון צלצל והוא אמר שהוא מצטער, שהוא לא רוצה שככה יהיה המצב בינינו, אמרתי שאני לא יודעת כבר מה המצב בינינו, שהלילה הקודם היה מאוד מוזר, כיף, אבל מוזר. הוא אמר שהוא מתחרט על מה שהיה, שהוא נהנה מאוד ושאל אם אני רוצה לבוא אליו כדי שנדבר שוב, כמו פעם. אמרתי שכן ושאני כבר יוצאת.

השעה הייתה אחת בלילה והייתי כבר עם השרוואל ובגופייה שחורה צמודה כזאת. שמתי חזייה וקפוצ׳ון שחור ויצאתי. לא רציתי להיות מושכת, לא רציתי שהוא ירצה אותי שוב לעוד לילה כזה, מלא באהבה חד צדדית. רציתי שיחשוב שאני מכוערת ולא שווה, בדיוק כמו שחשבתי על עצמי כשיצאתי מהבית שלו אתמול.
אנחנו נפגשים רק אצלו כי אני גרה עם שותפים שהוא לא כל כך אוהב.
תוך 7 דקות הייתי אצלו, הסתכלתי שוב במראה במעלית כדי לוודא שאני ממש לא מושכת, כן, עם הבגדים הזרוקים האלה והכובע על הראש בהחלט אין סיכוי שיקרה משהו, הוא פתח את הדלת ועמד שם רק בבוקסר, חמוד כזה של ילדים, מהמשוחררים האלה. חיבקתי אותו והוא חיבק אותי בחזרה חזק. לא יודעת איך זה קרה אבל הרגשתי שאני נמסה, שאני שוב שלו, כל שיחות העידוד והאומץ שעשיתי לעצמי לקראת המפגש איתו התפוגגו פתאום.

נכנסנו לחדר שלו ושכבנו על המיטה, אמרתי לו שאני חסרת ביטחון איתו, שאני לא יודעת מה אני חושבת, הוא רק ליטף לי את היד כל הזמן ולא אמר כלום. הזזתי את היד שלו והתיישבתי על המיטה, לא רציתי להיות שוב חלשה מולו. הורדתי את הקפוצ׳ון כי נהיה לי חם והוא הסתכל על החזה שלי, הרגשתי איך העיניים שלו חודרות את הגופייה והחזייה שלי. הוא התקרב אליי קצת והלכתי אחורה כמה שאפשר עד שהגעתי לקיר, הסתכלתי עליו בעיניים אדומות, הוא הסתכל לי בעיניים ותפס לי את הפנים בשתי הידיים, ככה בלי לדבר.

הוא נתן לי נשיקה על המצח ואמר שהוא לא רוצה לפגוע בי, זה הדבר הראשון שהוא אמר מאז שנכנסתי אליו הביתה.
הוא לא יפגע, אני לא מאמינה באהבה ולא מאמינה בו.

מה קורה פה?
דירגו: 31 | ציון: 4.1


סיפורים נוספים מאת אמיצה:11 מחשבות על “מה קורה פה?

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.
 1. היי אמיצה,
  תחילת הסיפור וכל תוכן הסקס עד הרגע "שהכל מסתבך" פשוט מעולה. מאוד אהבתי.
  את המשך הסיפור לא הייתי בונה בצורה כזו, לסיים בבאסה סיפור שהתחיל בצורה חיובית והכניס את הקורא לעולם של 'הנה זה סוף סוף קורה' ואז לרמוס הכל זה חבל לדעתי. לגמרי הייתי רואה את המשך הסיפור ממשיך בפן חיובי או אפילו פשוט נגמר שם.
  בכל אופן כתיבה מעולה 🙂

  סאן

  1. היי סאן 😊
   קודם כל שמחה שאהבת את הסיפור או חלק ממנו, אני מבינה מה את אומרת אבל הסיפור הוא סיפור אמיתי והוא כתוב כמו שאני חוויתי אותו באותה התקופה, בכל מקרה מבטיחה שהוא ממשיך בפן חיובי 😉

  2. סליחה אני מרגישה צורך לתקן, הוא מבוסס על סיפור אמיתי שחוויתי משולב בקצת פנטזיות מיניות

 2. אל תאמני לא בכלך אני לצערי איתי גם כרה כמוהו הפסדתי את אהבת נפשי התחתנתי בסף בלי האבא נולדה לי ילדה שאי מתנה הכי גדולה שקיבלתי החיים בסף התגרשתי בגלל שלה היה אהבה לא היה בשביל מה למרות הכל אני אבא טוב דודי

  1. זובי..הכתיבה שלך ממש משובחת…למה את לא כותבת כאן באתר סיפורים יותר ארוכים?

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.