השכן בבית ממול

יש סיפורים שרואים אותם בסרטים דביקים מהוליווד, או קוראים בספרים עם כריכות רכות. אז כדי שאני ארגיש ממש טוב, כשאתם קוראים את הסיפור, תדמיינו אותי בתור שחקנית סקסית, ג'ניפר לופז או מישהי כזו…

אני נושקת לשנת ה-40 שלי, גרושה+ 2 ילדים מקסימים. גרה בשכונה שקטה, בפרברי העיר הגדולה.

לפני כחודש עברה משפחה חדשה לבית מולי, ממש מעבר לכביש. כיאה לשכנה טובה, הכנתי עוגה מפנקת וצעדתי אליהם בערב להיכרות קצרה. את הדלת פתחה לי האמא, אישה יפה בשנות ה-50 שלה והציגה לי את המשפחה. בעלה, איש היי טק אנגלו-סקסי ושלושת הבנים, הגדול נשוי טרי, האמצעי טייס בחיל האוויר והקטן מתבגר בן 15, ממש משפחה למופת.

בערך בחצות, דפיקה קטנה על הדלת הקפיצה אותי. הטייס הנחמד הגיע להחזיר את התבנית.
"סליחה על ההפרעה, פשוט ראיתי אור בסלון אז הרשיתי לעצמי לדפוק" הוא התנצל במבוכה.
"זה בסדר" עניתי "לא הערת אותי או משהו".
"תום" הוא הציג את עצמו, מגיש יד ללחיצה.
"נעים מאוד, מיכל".

סגרתי את הדלת בתחושה מוזרה, כאילו הבחור הזה ניסה לפלרטט איתי. טוב, חשבתי לעצמי, זה מה שקורה אחרי שנה של גירושין וכמעט 0 סקס, למעט סטוץ יחיד אחרי שתיה משובחת במסיבה. דברים שכנראה לא יחזרו. שלא תבינו, לא שהייתי מסרבת לפלירטוט קצר, אולי אפילו מעבר, אבל הוא יכול להיות כמעט הבן שלי, בחישוב מהיר הבנתי שתום אמור להיות בן 23 בערך, קצת צעיר בשבילי.

בדקתי שהדלת נעולה והתארגנתי לשינה. אתם מכירים את ההרגשה שמישהו צופה בכם? אז ככה הרגשתי. הורדתי את החולצה והחזיה, מחפשת בארון את הפיג'מה הקצרה והנוחה (יתרון כגרושה, לא צריך להשקיע), הרגשתי שמישהו מסתכל עלי, מבט מהיר במראה בה החלון משתקף, הוכיח לי שלא טעיתי. מאחורי החלון של השכנים ראיתי בוודאות צל, כשהצל ראה שאני מסתכלת עליו הוא נרתע לאחור ומעד. גיחכתי לעצמי וסגרתי את התריס. תודה, אבל לא תודה, לא מחפשת מציצים לא רצויים!

יום חמישי בערב, הילדים נרדמו כבר ואני נכנסת למקלחת. צלצול מקפיץ אותי. זרקתי על עצמי טריקו גדול וכשאני חצי רטובה שעטתי לכיוון הדלת, רק שהילדים לא יתעוררו לי עכשיו. יש לי דייט עם חבר של חברה ואסור לי שהם יקפצו פתאום. מעבר לדלת עומד תום "סליחה על ההפרעה, הגעתי הביתה בהפתעה ואין לי מפתח, אמא שלי בדרך, היא תהיה פה רק עוד שעה, אולי אפשר לחכות אצלך? קצת קר בחוץ…" אני מרגישה את המבט שלו נח על החולצה הרטובה שלי. היא נצמדת לי לחזה, הפטמות שלי מגיבות למגע הרטוב והצונן. אני משלבת ידיים בניסיון נואש לכסות את עצמי. תום כבר נכנס הביתה, מרגיש בבית.

"אני רצה לסיים את המקלחת, קח לך משהו לשתות, כבר יוצאת" אני רצה לחדר, מתלבטת אם לנעול את הדלת, שיחת הטלפון שהוא מקיים מרגיעה אותי. אני נכנסת מהר מתחת למים החמים, נותנת לתחושה המוזרה להישטף ממני. למה לעזאזל אני מגיבה ככה? החום בשיפולי הבטן שלי ובין הרגליים עוזר לי להבין מה אני מרגישה. אוי ואבוי, ממש פדופילית, אני מחייכת לעצמי.

אני מפסיקה לחייך כשאני מרגישה מישהו מתחכך בי מאחורה. אני נבהלת אבל הוא כבר עוטף אותי בידיו, אני מרגישה את זקפתו האדירה משתפשפת בי. ידיו מלטפות את בטני, חופנות את שדיי הקטנים. "די" אני אומרת "תום, זה לא נכון, זה לא צריך להיות ככה" בתגובה הוא מסובב אותי אליו, מלקק את הפטמות שלי, יורד לי למטה וגורם לי לגנוח. הגניחות שלי משתלבות בקריאות שלי מנסה לעצור אותו. "כל כך חיכיתי לזה, מהרגע הראשון שהבאת לנו את העוגה, מפנטז עליך בלילות, משקיף עליך מהחלון של החדר שלי כשאני חוזר הביתה מהצבא" , הוא מרים אותי עליו, רגליי מסובבות סביב המותניים שלו והוא חורש לתוכי. אני גונחת, צועקת, שוכחת מכולם, שוכחת מהילדים הישנים, מהדייט שמחכה לי, ופשוט חיה!

אחרי שכרון החושים הראשוני, אני מתעוררת למציאות "תום, זה היה חד פעמי. לא יקרה שוב. אני מבקשת שתתלבש ותצא מפה, אמא שלך בטח כבר הגיעה". "את צודקת" הוא אומר במבוכה "זה היה חד פעמי, אף פעם לא היה לי סקס כזה ואני לא יוצא מפה הלילה, שלחתי לאמא שלי הודעה שאני ישן אצל חבר, יהיה לנו לילה בלתי נשכח". אני מתנגבת והוא כמובן מציע עזרה. תום יושב על הרצפה לידי, מנגב לי את הרגל ומלקק אותה לכל אורכה, אני נרעדת. הוא משכיב אותי על השטיח בחדר האמבטיה ונשכב לידי. אני מסתכלת עליו, ככל הנראה במבט עוגב כי אחרי רגע אני מרגישה את אצבעותיו עמוק בתוכי ואני מתמסרת. "אתה יודע מה היתרון של סקס עם אישה מבוגרת? אני שואלת ועונה "הניסיון…"

אני מסתובבת אליו בתנוחה 69, עכוזי מופנה הישר אל פניו היפות ואני מלקקת את הזין הגדול שלו. מרגישה אותו משפריץ אל פי את כל גבריותו והוא גונח, כמו שהרבה זמן לא שמעתי גבר גונח. זה מעלה לי את הביטחון העצמי, אם טייס חתיך וצעיר חושק בי אני כנראה עדיין שווה.

הטלפון שלי מצלצל בסלון שוב ושוב. כנראה הדייט, שיתייאש כבר ויפסיק.

תום מרים אותי ומניח אותי על המיטה הגדולה. הבובות של הבת שלי מחכות לי על המיטה בין הסדינים. הוא מעיף את הבובות ומתיישב לידי. אני מתכסה, יותר נוח לי להיות מכוסה, אפילו קצת, בכל אופן לא ילדה קטנה. הוא מוריד ממני את השמיכה "את לא מספיק מעריכה את עצמך, רוצה לראות אותך ככה – נטורל". אני מסמיקה, האקס שלי שנא את הגוף שלי בשנים האחרונות, את שאריות הלידות, את החזה שקטן אחרי ההנקות, הצלוליטיס שמגיע עם הגיל.

תום מנשק אותי בנשיקות קטנות, לא מפסיק גם כשאני מבקשת, מתפתלת מתחתיו. הוא מוציא נוצה קטנה משום מקום ומדגדג אותי. אני גונחת, גומרת רק מהמגע שלו. כשאני נרגעת אני מבינה שאת הלילה הזה צריך לגמור ומהר.

השעון כבר מראה לי שהבוקר יותר קרוב מהלילה, הילדים תכף יקומו, שגרה. אני מרתיחה מים לקפה כשתום עומד מאחורי במטבח, ערום לגמרי. "מה, זהו? את מעיפה אותי?" הוא שואל בפנים עצובות. אני מתיישבת על שולחן האוכל, הוא מפשק את רגליי ונעמד ביניהן. "יאללה, תשלחי את הילדים לאבא שלהם, שיקח אותם לסופ"ש ואני אקח אותך איתי לארץ החלומות" הוא אומר וניצוץ בהיר מאיר את עיניו הכהות. "תום, אני באמת חושבת שכדאי שתלך…לך תרשים את הבחורות עם המדים והעיניים, עם איך שאתה יודע לענג אישה. אני קצת זקנה בשביל זה".

אני עוצמת את העיניים ומחכה לנשיקה קטנה, אבל בתמורה אני שומעת את הדלת נטרקת מאחוריו.
כנראה שהלילה היה באמת חד פעמי.

 

השכן בבית ממול
דירגו: 67 | ציון: 3.78


סיפורים נוספים מאת אנונימית:24 מחשבות על “השכן בבית ממול

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.
 1. ממממ אני אוהב גם את הרעיון של צעיר עם מישהי בוגרת ו"ניסיון חיים" (חחח) , כמו בתיאור הסקסי שלך כאן .
  אמרתי לך כבר שאני אוהב את כיוון החשיבה והכתיבה שלך ?
  ממממ מעניין איך היה אם היינו נפגשים לספר את הפנטזיות שעולות לנו לפעמים בראש , (ואז יורדות אוטומטית למטה…. ) (-:
  ואת – גם בגיל כמו של הכוכבת בסיפור ?

  1. מממממ הלוואי והייתה לי שכנה כזאת ….
   רק מהמחשבה עכשיו …. ווואוו
   התיאורים בסיפור מזכירים (ומזקירים) לי אותי כשהייתי בגילו ….. והיית לי פנטזיה על מישהי כזו ….
   לך גם יש פנטזיה דומה , על בחור צעיר ?

 2. עם כאלה שכנים … מי צריך חברים
  צופה בך מהחלון…..ראיתי איך זיינת את טום
  צופה בך ומלטף את האיבר הזקור
  ורואה אותך חוזרת לדירה ,ופושטת את החולצה
  הפטמות זקורות….כנררה מהקור
  פושטת מכנס ותחתון סקסי
  כמה הייתי נותן כדי שראשי ולשוני יהיו עכשיו בין רגלייך
  נכנסת למקלחת ,לוגם מהבירה ומחכה שתצאי
  יודע שההצגה עומדת להתחיל….

 3. הי אנונימית. ברוכה הבאה לעולם הכתיבה האירוטית!
  סיפור לא רע בכלל והפרשי גילאים זה תמיד דבר מדליק. אבל באמת הסיפור השני שלך עולה עליו ובהרבה.

 4. סיפור משעשע ויפה
  הצלחת להעביר תחושות אמיתיות. של אישה אמיתית. על כל המורכבות…
  מצפה להמשך . דווקא האמא של החייל סיקרנה (-;
  אם כבר התנסויות …

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.