שטיפת כלים

סמיר בהה בבקבוק היין הריק. כל הכלים כבר פונו ורק הבקבוק נשאר שם, כתזכורת לארוחה הטעימה שהשכנה שלהם הכינה. ברקע המהמה הטלוויזיה שהייתה דלוקה על ערוץ "ויוה". אשתו, ראוואן, ישבה על הספה עם בטנה ההריונית מובלטת החוצה ונראתה שקועה לחלוטין בעלילה של טלנובלה כלשהי. סמיר שאל את עצמו אם היא לא שכחה שהם עדיין לא בבית, אלא בדירה ממול. אחרי הכל, הדירה הזו נראתה בדיוק כמו שלהם.

במקביל הוא שמע את זרם המים מהמטבח, ומחשבותיו נדדו אל המארחת שלהם. "אני אלך לעזור לגלי עם הכלים", אמר וקם מן השולחן. ראוואן הנהנה בהיסח דעת.

פניה של גלי היו מופנים לכיור כאשר הוא ניגש אליה.

"סמיר?" היא שאלה בהפתעה כששמעה את צעדיו מאחוריה.
"באתי לעזור." סמיר חייך חיוך ממזרי ונצמד אליה מאחור, בעודו מניח את ידיו על ידיה הלבנות, שעסקו באותו רגע בשפשוף צלחת.
גלי הרגישה את זקפתו על ישבנה, ואת ניחוח היין של נשימתו.

"סמיר, אתה שיכור…" היא אמרה, בעודה מרגישה את רסיסי המים מהברז מרטיבים מעט את החלק העליון של שמלתה ונוטפים במורד המחשוף שלה. "וחרמן." הוסיפה, מחככת קלות את ישבנה כנגד הבליטה במכנסיו.

"גם את." הוא ענה בלחישה, בעודו חופן את שדיה בשתי ידיו הרטובות, מרגיש את פטמותיה הזקורות מבעד לשמלה שלה. גלי נאנחה בהפתעה.

"ששש…" הוא היסה בה, בעודו לש את שדיה. "שלא ישמעו אותנו."
ישבנה של גלי נע כנגד המפשעה שלו, בעת שידו הימנית החליקה מטה, במורד הבטן שלה, משאירה שובל רטוב עד לשולי שמלתה.
"אישתך בסלון…" היא לחשה.
"אני יודע.." הוא אמר, בעודו מפסק בידיו את ירכיה. "אבל אני רוצה להרגיש אותך קצת. אני מתגעגע לכוס שלך…"

הוא החליק אצבע אחת מתחת לתחתוניה, הישר על הדגדגן שלה. פיה של גלי נפתח ללא קול. הוא הניע את האצבע שוב, ושוב והגביר את קצב תנועת היד שלו בהדרגה, סוחט ממנה אנקות שקטות שנבלעו בתוך קול זרימת המים. זה נמשך דקות אחדות, עד שגופה החל לרעוד, והיא פלטה אנחה חזקה במיוחד.

"הכל בסדר שם?" צעקה ראוואן מהסלון.
"הכל בסדר, מתוקה!" צעק סמיר בחזרה. "גלי כמעט הפילה צלחת!"

גופה של גלי נשען עליו כעת לגמרי, חזה עולה ויורד בנשימות עמוקות. סמיר כופף אותה קדימה והרים את שמלתה. הוא הפשיל את תחתוניה עד לברכיה והביט בישבנה המובלט ובפות נוטף הנוזלים שלה. זה היה מעורר תיאבון בעיניו. הוא ירד על ברכיו והחדיר את לשונו פנימה. המיצים שלה נטפו לתוכו, ממלאים את חלל הפה שלו בתחושה שמנונית. הוא ינק ממנה, בעודו צובט את פלחי ישבניה, חופן אותם, מפריד ביניהם, סוחט ממנה עוד אנחות אילמות. הוא רצה יותר. סמיר קם על רגליו ופתח את המכנס שלו. את ידו האחת הוא הניח על עורפה, דוחף את ראשה מתחת לברז, בעוד שבידו השנייה כיוון את איברו פנימה. גלי נאנקה כשהרגישה אותו בתוכה, עבה ונוקשה מכפי שהרגישה אי-פעם. סמיר כיסה בידו את פיה על מנת להשתיק אותה. הוא הגביר את הקצב כי ידע שלא נשאר לו הרבה זמן. גניחותיה נבלעו בתוך כף ידו בעוד איברו ממשיך לפמפם בה. ככל שכתש בה יותר, הרגיש איך הפות שלה מתהדק יותר ויותר סביב איברו הפועם. כעבור שניות כבר התיז את זרעו על ישבנה.

הוא שחרר את אחיזתו בה, מאפשר לה להתיישר. תלתליה החומים נטפו מים ואף החלק העליון של שמלתה היה ספוג, בעוד שפטמותיה נראו עוד זקורות מתחת לבד הרטוב שנצמד אליהן. גלי נראתה נבוכה כשניגבה בשולי שמלתה את הזרע מישבנה ולאחר מכן לבשה בחזרה את תחתוניה.

"אני צריך לחזור לאישתי." הוא אמר, בעודו מחזיר את איברו למכנסיו וסוגר את הרוכסן. גלי בהתה ברצפה והנהנה בהבנה.
"רק אל תשכח לבוא מחר, אוקיי?"

"איך אני אשכח?" אמר סמיר וחייך. "כבר התמכרתי לכוס שלך…"

שטיפת כלים
דירגו: 119 | ציון: 3.84


33 מחשבות על “שטיפת כלים

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.
  1. מכיר סיפור דומה במסעדה ביפו בעל הבית נכנס על שותף הכלים ערבי מוריד לו המכנס ןמזיין אותו עד הסוף ואז חוזר לתוך המסעדה. ומתיישב ליד החברים שלו שסעדו שם.

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.