ההפתעה שמאחורי הדלת

אני נכנס אל החדר כדי לגלות אותך שוכבת על הבטן, המבט שלך מצועף כמו שהוא תמיד כשאת רגע לפני גמירה, כל המיטה רטובה ובין רגלייך רוטט לו מכשיר הביצה הגדולה והעגולה שקניתי לך בשנה שעברה, בלי להתנצל או להתבלבל את אומרת לי "אני רוצה אותך עמוק בתחת".

אני נעמד מאחורייך ומכוון את הזין שלי לחור האחורי שלך, זה שבזכותו את תמיד קורעת את הסדין כשאני בתוכך ומתחילה לזוז על הזין, מזיזה את התחת השחום והיפה שלך עמוק יותר ויותר עד שאני כולי בפנים, רגע אחרי שאני מרגיש שאת רגועה אני תופס לך בשיער ומתחיל לזיין אותך בכוח, נכנס ויוצא ואת צורחת, הביצה מתגלגלת מהמיטה ואת מאבדת שליטה ושוב מרטיבה את הסדין, תוך כדי הזיון אני שואל אותך אם זה בסדר לצרף עוד מישהו, הוא מחכה בחוץ, אני אפילו לא בטוח שאת מבינה מה את אומרת ורק שומע אותך צורחת "כן, אומייגד כן".

את שואלת "מי זה".
אני מבין שאת בהכרה ואני עונה לך "דן".
"תכניס אותו, תכניס אותו עכשיו".

אני קורא לדן ומכניס לך עד הסוף את הזין בו זמנית, דן נכנס עירום לחדר, הגוף היפה והאתלטי שלו עירום וחלק, הוא נצמד אלי ומתחיל לנשק אותי בעורף, משם עובר לצוואר, אני מרגיש את הזין החם והגדול שלו נצמד לי לתחת ואני נצמד אליו.
"עוד לא" הוא אומר ונותן לי פליק קטן, "תתאפק".

דן ממשיך בנשיקות שלו במורד הגב עד שהוא מגיע לחור של התחת שלי, הוא מתחיל ללקק אותו ולהחדיר אצבע, בזמן הזה הזיון שלי ושלך מגיע לשיא, אני יוצא ממך וגומר לך על הבטן היפה שלך.

אני עומד על ארבע ותופס את הזין של דן ביד, מתחיל להעביר את הלשון שלי לאורכו, מלקק את הכיפה וממשיך עד הביצים וחוזר, את בזמן הזה לא נשארת חייבת ומכופפת את דן שילקק את הזרע שלי ממך, כשדן מתכופף אני מתחיל למצוץ את כל הזין שלו בבת אחת, את נעמדת על הברכיים על המיטה ודן מתחיל לנשק אותך ולגעת לך בכוס, לפי איך שהוא נוגע את יודעת שהוא עבר תדריך מפורט וקולות החרמנות שלך תופסים את הבמה.

דן מזיין לי באגרסיביות את הפה עד שהוא גומר בבת אחת, באותו הרגע הוא יוצא ממני, נשכב על המיטה עם התחת אלי ומבקש ממך שתכיני אותנו, את יורדת מהמיטה ועל ארבע ומכניסה את הזין שלי עמוק לתוך הגרון החם שלך, את מרטיבה ומציפה אותו ברוק ואחרי שאת מסיימת איתי את עוברת לתחת של דן, אני כבר לא יכול יותר, פשוט מזיז אותך וחודר אליו, מלטף את הפטמות והישבן שפינטזתי עליהם כל כך הרבה זמן, על הכתפיים השיריריות.

ואת? לך קשה עם חוסר תשומת הלב אז את נצמדת אלי כמו דן קודם מאחור ומתחילה להתחכך בי, הנוזלים שלך מחללחלים ונוזלים ואני מתחיל להירטב, השדיים הקטנים והיפים שלך דוקרים לח בגב ואת שולחת יד ומתחילה לשחק בזין של דן, הזין שלו מתעורר לחיים מאוד מהר והגניחות שלו בהתאם.

"תזיין אותי, דפוק אותי בתחת כמו שעשית לה" הוא אומר ואת מעודדת, "דפוק אותו, תמלא לו את התחת, שהוא יזכור מי חדר אליו גם שבוע הבא". אחרי לא מעט נעיצות את מבינה שגם את רוצה זין ונשכבת מתחת לדן ומכניסה אותו אלייך, "עוד, כן דן, תן לי עוד" את צועקת ואני משתגע, יוצא מדן, נשכב על המיטה ואת מתנתקת מדן ונשכבת עלי, מפנה את התחת שלך בהתגרות אליו ונועצת בו מבט, דן בלי להתבלבל נכנס אלייך מאחור ואנחנו מזיינים אותך משני הכיוונים כשרק קרום דק מפריד ביננו, הקולות של שלושתינו מזרזים את הפיצוץ הבלתי נמנע ביננו. את רועדת וברגע אחד הכל קופא כשדן ואני מרוקנים את עצמנו לתוכך ואצלך התפוצצות אדירה כמו של הר געש, שולחת אותך לסדרה של רעידות וטלטולים,

אנחנו נשכבים שלושתינו במיטה ונרדמים.

 

ההפתעה שמאחורי הדלת
דירגו: 54 | ציון: 4.07


8 מחשבות על “ההפתעה שמאחורי הדלת

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.