רכבת

הרכבת לבאר שבע עמוסה בחיילים. אני מוצא מושב פנוי בסוף הקרון , מעיין בעיתון מאתמול ונמנע ממגע עין עם החיילת שמתכרבלת לנמנום בצד השני של המעבר. הרכבת עוצרת בלוד והקרון מתרוקן בחלקו ואשד של אנשים חדשים משתפך פנימה. אישה מתיישבת לידי, שמחה למצוא מנוחה מלחץ הממהרים מאחור. קטנה, ידידותית, העיניים שלה כהות ונוצצות בחיות והבגדים שלה רק עכשיו מתחילים לעבור את התקמטות היום. חפה מאיפור, גוף מודגש ונשי, חזיית פושאפ שהופכת B ל- C . שיער צבוע לאדמוני. שתי דרגות מהצבע הטבעי שלה. גיל, אהמממ נושקת ל- 30 מאחד הצדדים. התנועה שלה לא מהוססת כשל ילדה אלא בוטחת וסקסית. אישה.

העיניים שלה מתנוצצות כשאני מחמיא ליכולת שלה לעמוד בנחשול, היא מצחקקת על קטע השליטה שלי לשבת במקום שצופה על הכל, סונטת בי כשאני מנסה לומר שזה היה המושב היחיד הפנוי כשעליתי לרכבת.

שלש דקות עברו ואנחנו משוחחים כאילו הכרנו מזמן והשיחה צוללת לנושאי זוגיות למיניהם. מחוייכת.

לא שאלנו שמות אבל היא כבר גוחנת כלפי ואנחנו מדברים בשקט כקושרי קשר. כשמדברים על איבוד שליטה היא צוחקת פעמונים שמסתיים בצרידות קלה שמרגשת אותי. המבט שלה כבר שונה והיד שלי שהונחה בשאלה על היד שלה לא מוחזרת. הצליל של השיחה שלנו כבר ניחר, היא נותנת לי תיאור מפורט של זיון ילדות מענג שלה. הקול שלה כבר לוחש לי קרוב קרוב. כשאני עושה את התנועה השגורה ההיא, לסדר את האיבר שמחפש מקום לעצמו במכנסיים שלי, היא מצחקקת אויר חם באוזן שלי והיד שלה אוחזת לי חזק באצבעות.

מחייך לה בעיניים. מעביר בוהן על השפתיים המדברות שלה. והריח, אוי הריח של התשוקה מתחיל להתפשט באויר של הרכבת. אני לוחש לה שזה לא פייר לגרות אותי ככה, לעשות אותי כל כך רעב והיד שלי מחליקה ליטוף על השד שמאלי שלה. היא באה ללחוש לי תשובה באוזן ונועצת לשון חדה. אני קם שניה ופונה לחלון לסדר מקום לזין שלוחץ ובינתיים מוריד את הג'קט. כשאני שוב מתיישב הרגליים שלנו מכוסות והשפתים שלה אחוזות בשלי. העיניים שלה עדיין צוחקות אבל בשקט כשאני מעביר ציפורניים למעלה למעלה על הירכיים שלה מתחת למעיל המכסה. היד שלה עוצרת אותי לשניה. מסתכלת לי בעיניים בהבעה רצינית פתאום, ואז מצמידה בבת אחת את היד שלי בין הרגליים שלה ונושמת עמוק, לוחצת לי על היד. גם דרך המכנסיים אני מרגיש את הגוף שלה בוער אלי.  "תפתחי לי " אני לוחש לה והיא לא מדברת ונמתחת לרגע, פותחת את הריצ'רצ' בצליל עמום. מהצד השני של המעבר החיילת כבר לא מנומנמת ואני רואה אותה נעה בחוסר מנוחה על המושב. אז היא לוקחת לי את היד ומכניסה באנחה פנימה. "גע בי". אני חופן את הלהט שלה ומחזיק בו, פועם אצלי ביד. השפתיים שלי משתיקות את האנחות שלה, אצבע שלי נכנסת מתחת לתחתון ומתחילה ללחשש בין השפתיים. היא כבר חלקה לגמרי מלחות, כמעט שוכבת על המושב והרגל שלה עולה על הברך שלי , פוערת עצמה בפני האצבעות שלי. אני נשאר שם, רק נוגע מרגיש ואתה מנסה לבלוע לי את האצבע פנימה אליה.

המבט של החיילת נעוץ ביד שלי. היא אפילו לא רואה שאני רואה אותה אבל הלשון שלה מבצבצת מהשפתיים והיד לוחצת את התיק שלה חזק בין הרגליים. אני חוזר ללוהטת שבידיים שלי ומכניס בבת אחת שלוש אצבעות פנימה. היא מתמתחת לשניות ארוכות ופוערת פה לנשום את הלשון שלי ובולמת את הגניחה שלה. הטעם שלה מנטה וסיגריות, הריח שלה לבן כמו לילך והיד שלה לוחצת אותי פנימה עוד ועוד. הדלת נפתחת ומאבטח עובר. הגופות שלנו נפרדים לרגע והנשימה שלה נעצרת מהריק הפתאומי בתוכה. אני טובע לה בעיניים וטועם את האצבעות שלי שהיו בתוכה ומחייך.

כאילו אנחנו לבד ברכבת לילה אני פותח את הריצ'רץ' שלי ומוציא את הכלוא מהתחתונים חשוף לאויר, כולו אדום, זקור מתשוקה וטיפה נוצצת בקצהו . הנשימה של החיילת מצד שני של המעבר נעצרת בגניחה.

היא התכופפה ונגעה בלשון חמה בטיפה וטעמה אותה. אהבתי את החיוך שלה שבלע בבת אחת כל הזין שלי לתוך הפה. בעלייה היא נתנה לי להרגיש את השיניים שלה עליו. הסוויתי את הגניחה שלי בשיעול חנוק והיא כיסתה את הבשר הזקור שלי בג'קט וחפנה אותו מתחת. רק מחזיקה אותו להרגיש את הדופק עובר בי.

שיקעתי את השיניים שלי בכתף שלה. בחולצה הבהירה שלה , ביחד עם היד שלי שחדרה שוב למעמקיה. הפעם עם הבוהן על הדגדגן הפועם בסיבובים רטובים של ליטוף. היד שלה ידעה בדיוק כמה ללחוץ ואיך לנוע על הזין שלי, לפעמים הרגשתי ציפורן מקפיצה אותי. לפעמים זה היה דיגדוג לכיוון הביצים. את העונג שלי היא הרגישה בתוכה עמוק בנגיעות שלי. היא הפסיקה את השתיקה הנוזלית הזו בלחישות באוזן שלי. באיטיות של שליטה עצמית היא התחילה לספר לי בצרידות באוזן מה היא היתה עושה עכשיו עם הזין שלי. איך היא היתה מלקקת אותו ומענה אותי עד שהייתי מתפוצץ בפה שלה. היא לחשה לי בקול עשן כמה שאני טעים לה וכמה שהיא היתה רוצה להרגיש אותי צועק לה בפה את האורגזמה שלי. החיילת קמה והלכה מתנדנדת לשירותים. העיניים שלה בעיניים שלי ואני יודע שהיא הולכת לגעת בעצמה שם. אני חופר לה עם השפתיים בצוואר וביד הפנויה אני לוחץ שד אחד. מעביר את הבוהן שלי על הפיטמה שבולטת דרך שתי שכבות של בד ותחרה. אצבע אחת חומקת רטובה מתוכה ומתחילה ללחוץ על החור השני. בזמן ששתי אצבעות מחוללת בתוכה ובוהן סובבת חזק יותר וחזק יותר על הדגדגן. מדי פעם מעביר ציפורן לסמרר אותו.

האנחות שלה מתחזקות והגירוי שלי מתחיל להתקרב לשיא כשאני מרגיש שאני חייב להכנס לתוכה. להרגיש את הלהט שלה מטפטף על האבר שלי. אני מושך את היד מתוכה, מכניס את הזין שלי למכנסיים וקם, מושך אותה ביד לשירותים. מגיע ושומע את הקליק נפתח והחיילת יוצאת מועדת מבפנים עם המבט הלא ממוקד של אחרי. מופתעת נורא לראות אותי פתאום צמוד אליה. מחליף איתה מבט ונוגע ביד שלה באצבע אחת. היא רועדת וממשיכה למושב שלה, אני נכנס לשרותים וההיא שאיתי חצי דקה אחרי.

מצמיד אותה חזק חזק לדופן הקרה ונצמד אליה לכל האורך. שולח יד ופותח שוב את הריצ'רצ' שלה ואת הכפתור ומושך לה את המכנסים למטה. תחתוני תחרה לחים עוטפים ישבן עסיסי וריח חזק של חרמנות נוזלת. פותח את המכנסיים שלי ומאבד כפתור בחופזה , מתיישב על האסלה וחופן את שני הישבנים מאחורה, חזק.

הלשון שלי רק טועמת אותה. לוחחת את השפתיים המבהיקות כשהיא נותנת לעצמה לגנוח סוף סוף. שניה אחת והיא מפנה אלי את התחת שלה ומתיישבת באנקה על הזין שלי. קוברת אותו עמוק עמוק בתוכה. אנחנו רואים את הנוף עובר במהירות והשיקשוק עובר לנו בגוף כשהיא מכניסה את שתי הידיים שלי מתחת לחולצה שלה לעטוף את הגביעים ולצבוט חזק את הפיטמות. אחר כך היא מורידה יד אחת ומאוננת את עצמה בזמן שהיא עולה ויורדת על הזין שלי. לוחצת ונאנחת והמוסיקה של הגלגלים עוברת בנו. אני יכול רק להשען על הגב שלה ולהרגיש את הזין שלי נשרף בחום שנובע ממנה. כשהיא מתחילה להאיץ לכיוון האורגזמה אני מוריד יד אחת ולוחץ עם היד שלה על הדגדגן חזק בסיבובים עד שהיא מייללת ואצבע שלי נכנסת ביחד איתי עמוק לתוכה.

מתמחת פתאום והראש שלה עולה אחורה, היא גונחת בקול חנוק למעלה ונשארת שם עשר שניות, עשרים. שלושים. רק הגוף שלה מתכווץ בפעימות על האבר שלי עד שנרפה.

היא לוקחת נשימה עמוקה ומחייכת… "יש לי עוד הבטחה אחת למלא".

ועוד שניה והיא על ברך אחת והאבר שלי בפה שלה עמוק עמוק והיא מרעידה את הענבל שלה כך שזה מטריף לי את כל החושים. לשניה היא מוציאה אותו כולו ומסתכלת עלי ולשניה היא עם כולי בתוך כבשן לוהט לא פחות. לא עברו דקותיים לפני שאני מרגיש את עצמי מגיע חזק חזק. היא מרגישה אותי מתנפח שם אבל היא לא מוציאה אותו אלא רק קוברת אותו עמוק יותר ויותר עד שאני מרגיש את האף שלה נוגע לי בבטן, הציפורניים שלה חורצות נתיב בירכיים שלי לכל אורך האורגזמה, על סף הכאב והעונג. אני מתפוצץ בתוכה שניות ארוכות. צועק צעקה בלומה שנשמעת, אני בטוח, גם בתוך הקרון.

היא קמה ומחייכת אלי. נושקת לי בשפתיים לבנבנות מהטעם שלי, מסדרת את הבגדים, מבליחה חיוך ויוצאת.
אני נשאר שעוד דקה, שתיים ,שלש של הרגעות והסדרת נשימה ומסדר את הבגדים, הכרוז מודיע שהגענו לבאר שבע.

גם אני הגעתי.
בחוץ היא כבר לא היתה, אבל החיילת מסתכלת עלי בעיניים כהות.
לקחתי את התיק וירדתי ברגליים רועדות מהרכבת.

 

רכבת
דירגו: 76 | ציון: 4.3


16 מחשבות על “רכבת

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.