בטיול – חלק ב

זהו המשך לסיפור בטיול – חלק א ומומלץ לקרוא אותו תחילה

מסתכל על צאלה, רואה איך היא נבוכה אבל נרגשת, סובלת כלפי חוץ אבל מאושרת מבפנים… מחייך בליבי,  מודה למזלי הטוב שפגשתיה… ושכך התגלגלו הדברים.

נפגשנו רק לפני קצת יותר משנה בטיול אצל יואש. היא באה עם בעלה ואני עם רעייתי. הבחורה החטובה הנאה והעדינה אבל האסרטיבית משכה את תשומת ליבי בעיניה התכולות מרגע שראיתיה. הקשר נוצר דווקא דרך בני הזוג שלנו שמצאו שפה משותפת כשהתברר להם שלמדו בכיתות מקבילות בבית הספר היסודי בעיירת הולדתם, אנחנו החלפנו קצת מילות נימוס אבל כמו ישראלים, מיד גלשנו למציאת חוליות מקשרות מהעבר, צבא,אוניברסיטה, מציאת תחביבים ותחומי עניין משותפים (למשל, מסתבר ששנינו התלהבנו מטיולי "טרקים" לא קלים ומרובי הליכה הרבה יותר מבני זוגנו) התגלגלה לשיחות מעניינות, מה שגרם לי לחשוב שיש כאן פוטנציאל לידידות בין הזוגות, שתימשך ותתפתח גם בתום הטרק המשותף.

התחזית מימשה את עצמה גם בזכות ה"חרמנות הרדומה" שלי עקב ירידת החשק המיני אצל רעייתי, הייתי רחוק מלהיות מסופק, אבל, בגלל רצוני להשאר איתה ויהי מה, "חנקתי" את המחשבות האלה, במודע, וחשבתי שאינן רלוונטיות יותר. מסתבר שהן רק ירדו אל מתחת לפני השטח לכמה שנים ואיכשהו, אולי מבלי שתתכוון צאלה "הציתה" אותי מחדש מעצם קירבתה.

אט אט גיששתי בזהירות, מנסה לדובב אותה ולראות אם "יש ביננו כימיה" גם בתחום זה, חששתי שאפחידה, לא רציתי להפסיד את החברות שזה עתה נבטה במידה והמשיכה המינית היא חד צדדית, לכן ארבתי להזדמנות. למזלי הטוב ההזדמנות הגיעה כבר למחרת. מהכרותי הקצרה איתה למדתי שהיא מאד גאה בהשכלתה הרחבה וכששידרה ביטחון עצמי רב לגבי פרט טריוויה שידעתי שהוא שגוי ניצלתי זאת ויזמתי התערבות, במידה והייתי מפסיד היה עלי להתנדב להיות הגנן שלהם למשך שנה וגם לאמץ את כלבתם בכל פעם שיבקשו בשנתיים הקרובות (בעצם הייתי כה בטוח בעצמי, שהייתי מסכים לכל שטות שהיתה מציעה) מצד שני, אם היא תפסיד, אזי היא תבוא איתי, לבדה, לטיול "קריעה" במדבר יהודה, שארגן יואש, (לאישתי היתה מתוכננת נסיעת עבודה לחו"ל באותו השבוע ובמילא היא לא היתה מתלהבת להצטרף לטיול כל  כך קשה), רציתי להיות איתה לבד יומיים רצופים ולארוב להזדמנות.

את האיתות הראשון ש"יש על מה לדבר" קיבלתי כשברגע שהבינה שטעתה והחלה לגמגם שאינה יודעת איך תשכנע את בעלה וכו', לא "הרימה את הכפפה" שזרקתי לה, כשהצעתי שנתיחס להתערבות כאל משחק ב"כאילו" ופשוט נשכח את העניין.

לאחר פחות מיומיים של היכרות, כתגובה להצעתו של אודי שנתערב, לא היססתי, הייתי בטוחה בעצמי לחלוטין וחשבתי שזו תהיה הזדמנות "ללמד אותו לקח" שלא יתווכח איתי כשאני בטוחה בעצמי… וגם מצא חן בעיניי שהוא "יתנדב" לטפל לנו בגינה וגם יפתור לנו "בהתנדבות" את הדאגה לכלבה (הוא הבטיח, שהוא כבר ישכנע את ערן שכך הוא בעצם מטפח תחביבים ותשוקות ישנות, שאין לו הזדמנות לעשותם בדירתם שבאחד המגדלים בתל אביב…) וגם כשלהפתעתי התברר לי שטעיתי (עד עכשיו איני מבינה איך זה קרה לי…) ואני צריכה למלא את חלקי בהתערבות, זה לא נראה לי בעייתי, בסך הכל לרדת איתו לטיול קריעה שישבת במדבר. לא הפריע לי גם התנאי ה"ג'נטלמני" שלו, שאבוא כך כמו שאני, בלי כלום, והוא ידאג לכל השאר כולל ביגוד, מזון, ציוד לינה, תשלום ליואש וכו׳. הבעיה העיקרית שחשבתי עליה היתה איך לספר לערן, באופן שלא יחשוד, את האמת, שאני רוצה לצאת לטרק קריעה של יואש, שאודי במקרה גם יוצא אליו ושזה רק הגיוני שנצא ביחד, לחסוך עלויות ורכבים, שאין ביני לבין אודי שום דבר (רומנטי). לפתע צץ לי רעיון מבריק – לנצל העובדה שהטיול מתוכנן בדיוק באמצע השבועיים ה"קשים" שבסוף כל רבעון, שבהם בעלי רואה החשבון, עסוק מעל הראש ואל תוך הלילה במאזנים המשעממים שלו וזה אכן "עבד", פשוט הצעתי לו לבוא איתי ולאחר שכצפוי, סרב, אמרתי לו שאצטרף לאודי לצורך איחוד עלויות וחלוקה בנהיגה וכו'.

אכן, ב04:30 לפנות בוקר הטיול, ערן הקפיץ אותי, לבושה בבגדי הטיול ואוחזת בתרמיל, אוהל ושק שינה לאודי, אפילו ציין בדרך באזני שאינו מבין אותנו ושהוא לא מצטער שאינו מחליף סופ"ש חורפי נעים ורגוע, עם מיטה נוחה בבית החמים ב"יומיים קריעה" שבינהם שק שינה במדבר יהודה הקפוא ואיחל לנו שנחזור שלמים ושלא ניקפא בקור המדבר.

אודי לחץ את ידו של ערן ולקח ממני את הציוד להעמסה על רכבו אבל לאחר שנפרדתי מערן בנשיקה ופניתי לרכב של אודי הוא לקח את כל הציוד שהבאתי איתי והשאיר אותו במחסן שבמרתף ביתו, נתן לי שקית עם בגדים שהכין לי, תוך תזכורת כבדרך אגב שהמשמעות שאני "מגיעה כך כמו שאני" זה כולל גם שאלבש את הבגדים שהוא נותן לי (אמר שאפילו מברשת שיניים חדשה קנה עבורי). הוא ממתין לי ברכב ומכוון את הווייז עד שאתלבש לי במחסן.

היו שם בגדי טיול "רגילים" לגמרי.

קור הלילה המדברי הבהיר שלח אותנו להצטנף באותו האוהל הקטן (הרי האוהל שלי נשאר ארוז בביתו) ולהתוודע אחד לשני, הרבה יותר אינטימית ממה שאני וערן שיערנו. בשיחת הנפש שהתפתחה, הסתבר לי שהשכלתו המינית של אודי נרחבת בהרבה מאשר של "חנונית" שכמוני, איכשהו השיחה גלשה לפירוט "מה עושה לו את זה" אצל בנות המין השני, הוא ציין את פתיחותו וחיבתו ליופי נשי וגברי וליופי בכלל ושיכולה להיות חברות אמת וקירבה פיזית בין בני אדם, גברים ונשים כולל מגע ללא הכרח שיהיה מין בינהם. מהכרזתי שהנושא אינו "טאבו" מבחינתי ועד לשינה בצוותא בתוך שק השינה הענק שלו, כשלגופנו רק מכנסי שרוול דקיקים וגופיות דקות שהוא שלף המרחק לא היה רב…

התעוררתי עם חדירת אור ראשון מבעד לבד אוהל, מרגישה את גופו הקרוב של אודי צמוד אלי עם זיקפה אדירה צמודה לגבי מבעד לבד הדקיק של מכנסיו. התרחקתי מעט. על פי קול נשימתו האיטית והסדירה הבנתי שהוא עדיין ישן. לא התאפקתי והחלקתי את ידי על הבד החלקלק של מכנסיו ("זה כמעט כמו ללטף את הדבר עצמו, כנראה שאינו לובש תחתונים כמוני" חשבתי, מרגישה בחרדה את הדגדוג הנעים, המוכר, מפעפע במעמקי נרתיקי כתגובה לתחושת פעימות האיבר שלו) כנראה שהמגע שלי חדר לשנתו. בדממה, עדיין בעיניים עצומות, הוא התמתח ופרש את ידיו לחיבוק גדול. מבלי לחשוב חיבקתי אותו בחזרה, מרגישה את הלמות הלב שלי ושלו. הוא פקח "חרך הצצה" בעין תורנית, חייך והמהם בוקר טוב. השבתי לו ״בוקר טוב״ ונישקתי אותו בלחי עם הזיפים בני יום.

למרות שבשלב ההוא לא הרחקנו מעבר לחיבוקים וליטופים שהגיעו לפעמים לנשיקות חטופות קבע אודי סט של "חוקי משחק" בסיסיים שהלכו והצטברו בהמשך. למשל, הקטנת הצורך בשימוש בשירותים בטיולים וכדי לשפר ההרגשה הכללית וההגיינית שימשו עילה לכלל הראשון, לכל יציאה לטיול שלנו אנחנו מגיעים לאחר התרוקנות ו"נקוי" כלומר, לאחר ביצוע שטיפה של המעיים התחתונים (שאודי הסביר לי את יתרונותיהם ההגייניים הברורים על כל צורת ניקוי אחרת) ובמהלך הטיול, כיאה לשוחרי אקולוגיה שכמונו, מתנקים היטב עם מים ללא שימוש במגבונים שלא ניתנים למיחזור.

באחד הלילות, כמה ימים לאחר הטיול, שלח אלי אודי וואטסאפ עם תמונה שלי מהטיול והציע לי לשלחה ואת התמונות שישלח בהמשך לערן כדי לשתפו בחווית הטיול. מיד העברתי אותה ושלחתי לו בחזרה "תודה" ואז הוא שלח תמונת "סלפי" שצילם את שנינו באוהל בתוך שק השינה משותף. החלטתי להתקשר אליו ולהודות לו על הרעיון והכנסת האורחים ובהזדמנות לבקשו להשמיד התמונה ואם יש לו עוד תמונות דומות, שעלולות להגיע לערן ולגרום לו לחשוד שמתקיים ביננו משהו.

השיחה החלה כשיחת נימוסים קלילה. אהבתי מאד להאזין לצליל קולו, בפרט בטלפון ולא מיהרתי לסיים. כשהעלתי את בקשתי התמימה הוא ניצל זאת להעלאת תסריטי "אילו" ו"נניח ש…" ומשך אותי בלשון לשיחת זימה שנשמעה מאד מפתה בקולו המרגיע והחושני. הוא גרם לי להתפתל ולהיאנק ולגנוח ולגמור. זו היתה חוויה חד פעמית. בסוף הבטיח שישמור את התמונה אצלו ולא יעבירה הלאה. הייתי כל כך חמה וגם נבוכה, שהסתפקתי בכך.

את הבשורה שיואש ביטל את הטיול הבא, מחוסר משתתפים, כבר לא העברנו לבני הזוג שלנו ובעצם יצאנו לבדנו. אולי בגלל השילוב של שמי הלילה המכוסים בשמיכת עננים עבה שאפילו הורידה קצת גשם והכיסוי הנוסף שאודי עטה על האוהל להגנה מהגשם, היה ממש חם באוהל. אודי, פשט את הגופייה והציע גם לי "הרי רק שנינו כאן, שנינו מבוגרים ולא אעשה לך שום דבר שלא תירצי" וגם השאיל לי מכנסוני התעמלות דקיקים כמו שלו "תראי שהם הרבה יותר אוריריים, קלים ונעימים מסתם מכנסיי התעמלות כמו שלך, ובפרט אם תלבשי אותם ללא תחתונים" משראה את מבוכתי להתפשט במרחק כל כך קטן ממנו, הציע לי גופיה דקיקה ורפויה מאותו בד חלקלק ונעים והתנדב להפנות את גבו עד שאפשוט הבגדים המעיקים שעלי ואלבש את שלו. וכך עשיתי. מאותו רגע, נהנתי מההרגשה המדהימה והנעימה של ליטוף הבד החלק את העור, מה שגרם לי להסתובב ם פטמות זקורות ועם כוס לח ופועם במשך כל הערב. ההרגשה הזו מצידה שמרה עלי ערנית גם לאחר חיבוק ה"לילה טוב", אודי ששכב לידי כנראה הושפע מערנותי וגם התקשה להרדם. התחלנו לדבר על הטיול, על הבית ואט אט גלשה השיחה לחברה הראשונה (שלו) ולחבר הראשון (שלי) ולחוויה המינית הראשונה של כל אחד מאיתנו. בהמשך חלקנו אודי ואני בפנטזיות שלנו, אני "התוודיתי" על העונג הגדול הממלא אותי כשאני גורמת לאחרים, ובפרט לבן זוגי למין לעונג. בעידודו סיפרתי על פנטזית השליטה שלי, שבה אני מוסרת למישהו אחר את השליטה בעונג שלי!

אודי "הרים את הכפפה" ומאז, בכל פעם נכנס קצת יותר לנעלי "בעל השליטה" ביחסים ביננו. זה לא השפיע כהוא זה על היחסים ש"מחוץ למיטה", המשיך להתייחס אלי בכבוד בחברות ובהתחשבות.

אבל, כאשר רק עלה באופק רמז מיני, בפרט שבני הזוג שלנו לא היו בסביבה, מיד מילא כל אחד מאתנו את תפקידו ב"סדר החדש", כאשר אודי בדרך כלל יוזם ואני מסירה עכבה אחר עכבה, ואט אט אנחנו מתמצבים מחדש ומממשים את ה"אני" החדש שגילינו.

מאז התקבעה לה מסורת שפעם בחודש חדשיים (בכל סוף רבעון וכן כשערן נסע לחו"ל) אנחנו יורדים ל"טיול קריעה" שכזה… כמעט תמיד כך לבדנו (ליערה סיפר אודי שהוא נוסע לטרקים עם חברים, והיא נתנה לו יד חפשית לחלוטין ולא חקרה יותר מידי). תמיד בג'יפ שלו, שהוא סמך רק עליו, ותמיד ישנים מחובקים באוהל שלו. בכל טיול כזה נוסף כלל ל"ספר החוקים" שלנו. למשל, בטיול הבא נוסף הכלל השני שהיה פשוט סיכום הצהרתי של הצהרת חיבה וכבוד הדדיים ואמונה מלאה ברצון הטוב של השני ובאותו טיול, לאחר שציינתי את ההנאה מהרגשת הניקיון, הורחב הכלל הראשון להתנקות לפני כל פגישה שלנו, ללא יוצא מן הכלל.

ספר החוקים" שלנו גדל. מדי פעם, כנראה אודי שם לב שכשאני חרמנית אני נוטה להסכים לכל הצעה שיעלה, למשל, נוסף הכלל  שבמצב ה"חם" שלנו (כך הגדיר אודי את המצב שאנחנו בלי בני הזוג) אודי הוא הפוסק האחרון ואני לא מתווכחת "כמו נקבה סטנדרטית" אלא מבצעת רצונו. מותר לי, בכפוף לאישורו, להציע הצעות ואפילו להביע הסתייגות, אבל רק פעם אחת בפגישה וכאמור לאחר קבלת אישורו. יש לי כמובן "זכות וטו" למקרים קיצוניים, אבל הובהר שיש להשתמש בה רק במקרים קיצוניים, משמעותה תהיה הקפאת היחסים שלנו והשגתם לאחור.

בנסיעה הבאה למדבר הסתכלתי עליו, רואה איך הוא נהנה מהנהיגה. נראה לי שהוא נהנה בעצם מהרגשת השליטה בג'יפ. מראהו הגברי, שעיר במידה, לבוש מכנסיי טיולים קצרות שמהן יוצאות רגליים שריריות, חולצה עם שרוולים קצרים, מכופתרת לא עד הסוף ומהצד מציץ אלי החזה השעיר, מעט ושרירי, אך לא מנופח. פשוט גבר שבגברים.

לא התאפקתי ושלחתי כאילו באקראי יד ללטף את רגלו הקרובה אלי והרחקתי את היד מעט, מניחה על הירך שלי, כמה סנטימטרים ממנו. הוא תפס באצבעות הפלדה שלו את כף ידי והניחה על הירך שלו, בנקודת החיבור של הירך לאגן וחזר לתפוס בהגה בשתי ידיו. הבנתי את הרמז. חזרתי ללטף את הרגל הגברית שלו. כף ידו הגדולה מלטפת את גב ידי, מעודדת אותי להמשיך. הוא פורם את כפתורי החולצה, נוטל את כף ידי ומניחה על החזה שלו, רומז לי להרחיב את ה"טריטוריה" של הליטופים שלי.

אני מלטפת את גופו, מהברכיים ועד לפטמות, כשרק קטע קצר ממנו מכוסה על ידי מכנסיי הטיולים הקצרות. הוא אמנם מתרכז בנהיגה אך נראה שגופו נהנה מאד, האיבר שלו מזדקר, בד המכנסיים הדק מקבל את קווי המתאר המרשימים של האיבר הלחוץ אליהם מבפנים.

נהנה לנהוג בג'יפ הגדול, אוהב את התחושה של שליטה במשהו "גברי" גדול וחזק, מעיף מבט לימיני, רואה את צדודיתה היפה של צאלה המקרינה פשטות עם חושניות, אוהב להיות איתה, את החיבוקים, המגע, הריחות, התחושות, המבטים, חוש ההומור, הסקרנות, התשוקה, איתה מרגיש חפשי לגמרי. אוהב את התפתחות היחסים ביננו, את התקשורת הפתוחה ביננו. מרגיש את השפעתי עליה, מאז ההתערבות שהפסידה בה, היא כבר לא מקרינה עודף ביטחון שגבל בארוגנטיות.

מגע ידה ה"אקראי" על ירכי קטע את רצף המחשבות, זו כנראה דרכה לבקש רשות לגעת בי. לפתתי את פרק ידה והנחתיו על החלק העליון של ירכי – נתתי לה הרשות, ברצון! חזרתי לנהוג, "מתעלם" ממעשיה. אבל גופי לא התעלם, המראה של פניה, מרוכז כולו במפשעה שלי, מגע ידה המלטפת את ירכיי והמפשעה, הזניקו את רף החרמנות שלי, הזין שהיה מקופל נלחץ למכנסיים עד לכדי כאב. פישקתי מעט רגליים כדי להקל על הלחץ. היא עדיין לא כל כך מבינה את הרמז אבל אני אדאג לכך שהיא תשתפר ובינתיים גם כך זה כיף.

למחרת, נוסעים בדממה בדרך למקום שאודי איתר כנקודת יציאה לטיול, דיסק קלאסי נעים מתנגן לו ברקע, אודי נראה כשקוע במחשבות. כף ידי מחליקה בנעימות על רגליו, זוחלת אל המפשעה. הוא מפשק את רגליו במעט, רומז לי להמשיך?. אני חשה באיבר הזקור וכלוא בתוך מכנסיו. מלטפת את ירכיו ואת ה"חנות" שלו, שפת הגוף שלו משדרת לי להמשיך.

איזה מזל שהכרנו, באופן קצת בלתי צפוי, היא היחידה שאנחנו יכולים לחלוק כמעט כל פנטזיה שעולה בדעתנו, אין ביננו שום "פולניות", אני מרגיש שאנחנו מתקרבים למצב שאני יכול לבקש ממנה או אפילו רק לרמוז, כל מה שעולה בדעתי, ויודע שזה יהפוך מיד לרצונה.

אנחנו ממש משדרים על אותו גל, הנה דוגמא מצוינת, היא הבינה בדרך לכאן שאני נהנה מהליטופים שלה ועכשיו היא מהנה אותי עוד קצת, מגע ידה המלטפת את ירכיי והמפשעה, הזניק את רף החרמנות שלי, הזין שהיה מקופל, נלחץ למכנסיים עד לכדי כאב. פישקתי מעט רגליים כדי להקל על הלחץ. עכשיו היא הבינה זאת כרמז, מבלי לשאול אותי, פתחה לי את החנות, ושיחררה את הלחץ לחלוטין.

חוויה חדשה של נהיגה עם זין חשוף, העור המתוח עליו לגמרי, נהנה לחוש את מגע ידה המרפרפת שהתחלף ממש בתחינה לחוש את מגע שפתיה, שלחתי ידי הימנית והנחתי על ערפה "נראה אם תבין הרמז" חשבתי.

פורמת את כפתורי המכנסיים, לשחרר את האיבר היפה, הזקור לתפארת. ידו הימנית עוזבת לרגע את ההגה, הוא מלטף את ערפי, לוחץ עליו קלות כלפיו, למטה. אני מבינה את הרמז, רוכנת עליו וטומנת אותו עמוק בתוך פי. כך, טמון בפה חם ורטוב, בלי הרבה תנועה, רק שפתיי מחבקות אותו, לפעמים מרפות ולפעמים מהדקות, מדי פעם לשוני מלטפת אותו ליטוף פנימי. מדי פעם הוא שב ומלטף את ראשי וערפי, רומז לי להישאר כך, בפרט כאשר נדמה לו שאני מנסה להרים את ראשי. רק הסיבובים בדרך, העצירות וההאצות מדי פעם גורמות לכך שהוא יחדור עוד יותר עמוק, לפעמים ההאצות והסיבובים דוקא גורמות לו לנוע בכיוון החוצה מתוך פי, אבל אז אני לופתת אותו חזק יותר בין שפתי, מקפידה שלא יחוש בשיניי. ידי שליטפה את הרגל, לא נחה ומלטפת את האשכים ואת החיבור בין הרגליים. כך, לאורך דרך ארוכה, רק הוא נהנה מהנוף ומחום פי המתענג, שומר את האיבר זקור ופועם. לי בעצם אין מושג היכן אנו נמצאים ואני מתרכזת כולי בהנאה שמפיקה מהזין שלו הטמון בפי.

הבינה, אבל לא רק ליטפה בשפתיה כפי שחשבתי, אלא טמנה אותו, אותי, בתוך פיה החם והלח. חוויה חדשה, נעימה. רציתי למצותה. נהג משאית שעקפה אותנו צפר, כנראה שרמז שאני לא התרכזתי בנהיגה, או אולי הבחין במשהו? המשאית חזרה למסלול שלי, אורות ברקס. לחיצתי על הבלם שלחה את צאלה קדימה ובעצם שיפדה את בית הבליעה שלה על האיבר שלי, ממש עמוק. היא השתנקה וניסתה להרחיק את הראש ואולי להתרומם. החלטתי לתרגל אותה ולהמשיך בחוויה שלי. הבהרתי לה שתשאר בתנוחת יניקה, על ידי הנחת זרוע מכוונת על ערפה.

"ממש גן עדן… כך צריך להיות" עולה במוחי כשאני נוהג אל מול נוף המדבר ההולך ומתגלה מעבר לעיקול, כאשר בין רגליי מונח ראשה המתולתל של צאלה, פיה מקיף ויונק באהבה את אברי, התחשק לי לשדר לו חיבה, שלחתי יד מלטפת לגבה, אל מתחת לחולצה, נעים לי ללטפה. עיקול, אני פונה ימינה, נועץ את האיבר שוב עמוק בפיה, ההרגשה של חיכוך העור הרגיש שעל קצה האיבר שלי בעור של בית הבליעה שלה ממש מהממת, ועכשיו שמאלה, אני נשלף מפיה, היא לא מוותרת בקלות, סוגרת את שפתיה ומהדקת עלי, שומרת שלא נתנתק ואז נותנת לי שוב לגלוש למעמקי פיה "מממ" אני מהמהם בהנאה.

אותתי ימינה לתחנת הדלק, נוגע בכתפה, עוצר את המציצה. היא ניסתה להרים את הראש, מספיק כדי שאראה את הסומק בפניה ואת החזה העולה והיורד שלה, כל גופה משדר התרגשות, שמרתי עליה שלא תתרומם מעל לדש-בורד. מרגיש את נשימתה על ערוותי. אהבתי את העובדה שהיא נותן לי להובילה מבלי לדעת היכן בדיוק נמצאים.

"את צריכה להשתין?" שאלתי.
"נכון, איך הרגשת?"
"אוקיי" (שאלה רטורית, היא כמעט תמיד צריכה, התעלמתי משאלתה) "אנחנו עוצרים לתדלק, גשי לשירותים וכשתחזרי תני לי את התחתונים שלך, אולי תקבלי בחזרה כשנגיע הביתה".

הרמתי ראשי. היינו בתחנת דלק באמצע המדבר, הכנסתי לו את האיבר בחזרה למכנסיים ורכסתי את החנות שלו. ניגשתי לשירותים, מרוקנת השלפוחית, מרגישה את הכוס שלי נפוח ונוטף, נהנית מליטוף שלו ואז סוגרת החנות. רגע, אני צריכה להוריד תחתונים. פשטתי את מכנסי הטיולים שנתן לי ואת התחתונים ולבשתי רק המכנסיים הדקיקות והאורויריות. הרגשה משונה, שמתי התחתונים בכיס ויצאתי. נכנסתי לרכב, הוא כבר ישב, מביט בעיניי. שלפתי התחתונים מהכיס והושטתי לו. הוא חייך, לקחם מידי וזרק אותם אל רצפת הרכב מאחורי המושבים הקדמיים.

"מעכשיו, ובכל הטיולים הבאים שלנו, כשאין לך מחזור – את הולכת בלי תחתונים, לכן, אל תשכחי להקפיד על הגיינה אישית כמו שדיברנו", העיר בטבעיות, כלאחר יד והתחלנו לנסוע. "אוקיי" אישרתי (כאילו שהיה צורך לקבל הסכמתי…)

"ראה איזה נוף יפה, חבל שצריך להתקפל" אמרתי לאחר 3 דקות שתיקה.
"נכון, אבל כרגע הנוף הזה לא עבורך, הוא עבורי, אני הנוף שלך" ענה לי בהומור היבש שלו. הבנתי את הרמז ורכנתי מעל המפשעה שלו.
"רגע, קודם תורידי חולצה".
זה כבר היה בעייתי מבחינתי, שכן עכשיו, נהגים אחרים יכולים לראות שאני ללא חולצה וזה יכול למשוך תשומת לב.
"אבל מה אם יראו אותי?" שאלתי.
שלף שכמיה שהיתה מונחת על המושב האחורי, "אכסה אותך בשכמיה, בנסיעה הם לא ישימו לב. מקסימום יקנאו בך… או בי… וחבל שנבזבז זמן על וויכוח מיותר".

פשטתי את החולצה ומסרתי לו תוך כדי נסיעה, הוא צרף אותה לתחתונים שלי בפינת הרכב, שלח ידו ונתן נגיעה קלה בפיטמה. נגיעה שהקפיצה אותי. הרגשתי נחשול דם שמציף את אזניי. הוא המשיך והניח זרוע מכוונת על ערפי, פתחתי לו את החנות ו"חזרתי למצב" כשפני טמונות במפשעה שלו, מכילה את האיבר שלו שהתרכך עד לנקודת החיבור שלו עם הגוף (מה שעדיין לא הצלחתי לעשות שהיה במצב זיקפה) נשארתי כך, מלטפת את רגליו השעירות בידיי אך כמעט ולא מזיזה את פי, פרט לליטוף קל עם הלשון ויניקה עדינה, כמו מציצה של תינוק רגוע, אט אט האיבר התקשה בתוך פי וזחל במעלה בית הבליעה שלי, כנראה שבגלישה האיטית הזו פינו השקדים שלי מקומם הרהרתי, כשקלטתי שעכשיו הוא ממש בתוכי ועדיין שפתי נוגעות בשיער הערווה סביב בסיס הזין שלו. ניצלתי את זרזיף האויר שחדר דרך האף, מתענגת על הקירבה אליו ועל תחושת העונג שקרנה ממנו. פחדתי לזוז כדי שלא אחנק, הוא הפסיקני רק פעמיים, בראשונה כשהגענו למחסום של הצבא ובפעם השניה כשהרגיש שהוא קרוב לשפיכה, עצר בצד הדרך, הרחיק אותי ממנו, לקח את התחתונים שלי, עטף את ראש הזין שלו וגמר בתוך הבד העוטף אותו, לאחר מכן, ניגב אותו ומסר לי את התחתונים שלי הספוגים בזרע שלו "בחזרה".

מאז, זה הפך הנוהג, ברגע שיוצאים ממרכז הארץ אני פושטת חולצה ורוכנת על מפשעתו. הוא מסתיר אותי איך שהוא ואני מניחה לו לנווט ליעד. מתרוממת רק במקרה של ביקורת משטרתית, מחסום צבאי או נסיעה בתוך העיר וכו'.

 

בטיול – חלק ב
דירגו: 40 | ציון: 4.13


סיפורים נוספים מאת גם וגם:7 מחשבות על “בטיול – חלק ב

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.