זה היה בסוף הניינטיז

השנה הייתה 99'. הייתי אז בן 17, כמובן שבתול, מנסה מדי יום ביומו למצוא את האחת בכדי שכבר יפסיקו בתיכון לעלוב בי ולהקניט אותי על היותי הומו ולהוכיח להם אחרת.

מה לא עשיתי? דיבור נמוך וגברי, המצאת רומנים פיקטיביים עם "בחורה מהמרכז שהכרתי בצ'אט" עליהם סיפרתי בקול רם לכל מי שהיה מוכן לשמוע, אוסף תמונות פורנוגרפיות אותן הייתי מעתיק מהרשת וצורב על דיסק לכל מבקש, כלום לא עזר ולא הרשים את שאר השכבה.
'הומו', ' יא הומו', המילים האלו הגיעו פעם אחר פעם.

מה הפלא שאף בחורה לא נענתה לחיזוריי?
בלילה, כשכל הבית היה הולך לישון, הייתי מאונן מול אוסף התמונות שלי ומשתדל שזה תמיד יהיה על הכוס הפתוח לרווחה של שחקנית הפורנוו מהאייטיז ולא בזין הזקור והענקי שתקוע בה בצורה כמעט ציורית. כן, לא אשקר לכם, תלמידי השכבה והכיתה צדקו לכל אורך הדרך, תמיד רציתי זין, תמיד פחדתי נורא, תמיד רציתי להאמין שזה יעלם.

הסיפור שלי קרה באוגוסט של השנה המדוברת. החופש הגדול שבין י׳א'לי׳ב, השנה האחרונה של התיכון. שלושה חודשים לאחר בחירת אהוד ברק לראשות הממשלה והפלת שלטון נתניהו, הפולחן סביב עדיין ממשיך, ברדיו דיבורים על מורשת רבין והבאת הסכם שלום בדיוק בעוד שנה.

אני לעומת זאת מתארגן לפני יציאה לסרט חדש בשם "מטריקס" עם חברים שקבעתי איתם בקולנוע של הקניון שבעיר. רישיון נהיגה עדיין אין ואני יורד לאיטי ברגל בירידה הארוכה של המושב אל כיוון תחנת האוטובוס, בערך 2 ק"מ. החום היה נוראי ,השעה הייתה 17:00 כשהסרט רק ב19:00, אבל אני כבר למדתי את הלו"ז הדפוק של האוטובוסים בחור שאני גר בו וידעתי שעדיף להקדים בטירוף מאשר לנסות לצאת קצת לפני הזמן המיועד כי יש סיכוי שהייתי מגיע כבר לסרט ההמשך עד שהאוטובוס היה מגיע , מקסימום נשרוף קצת זמן בקניון, לו רק היו אפליקציות למיניהן אז.

כשסוף סוף הגעתי לתחנה נעמדתי בחום. אוטובוס לא נראה באופק בכלל ותחושת פחד קלה עברה בי שאני הולך עכשיו להצלות ולהתייבש בשמש המון זמן. באינסטינקט שבו כמעט ולא הייתי משתמש הרמתי את ידי לעצור טרמפ. להפתעתי תוך 10 שניות עצר רכב אאודי כחול וחדיש. חלון הזכוכית נפתח ומתוכו יצא ראשו של הנהג. הוא לא שאל לאן, פשוט חייך ואמר "עלה".
עליתי, מה כבר יש לי להפסיד? גם ככה האינתיפאדה תתחיל רק עוד שנה..

כשהתיישבתי ברכב וחגרתי פתאום נאלמתי דום. הבחור הזה היה הגבר הכי יפה שראיתי. פתאום לראשונה אני ראיתי גבר מול עיניי. היו לו זרועות שריריות שריריות מכוסות בהמון קעקועים וצבע עור שעד היום לא ראיתי, שחום ולא בהיר, צבע זית כזה יפהפה. הייתה לו תסרוקת של קוצים מסודרת בג'ל בקפידה והוא הדיף ריח של דאודורנט ומנטה מהמסטיק שהוא לעס. גבר מושלם… ונשוי. הטבעת על האצבע והסל-קל במושב האחורי הסגירו הכל.
"היי" הוא אומר לי בחיוך לאחר כמה שניות של שקט.
"היי" אני עונה לו בחיוך ביישני.

"לאן נוסע?" שואל. אני מספר לו. מדברים בקצרה.
"אההה שמעתי על הסרט הזה, בן כמה אתה? אז כבר היה לך צו ראשון? לאן רוצה להתגייס? אז למה עכשיו יצאת???? זה עוד מלא זמן!".
שוב שקט. אני נבוך ופתאום יוצא לי "אתה נשוי?"
"כן" הוא עונה לי בחיוך רחב ומלא גאווה ומבלי שאבקש פותח את תא הכפפות ומוציא משם תמונות התינוק. מתחיל לספר לי על עצמו, על הילדד ותוך כדי שם את היד בקלילות על הברך שלי לשנייה וחצי. השנייה וחצי הזו הספיקה להעמיד לי את הזין בטירוף שעוד רגע יקרע לי את המכנסיים. איזו פדיחה… שיט… למה שמתי היום את מכנסיי השלושת-רבעי האלו אני חושב לעצמי.

הוא משתתק ומסתכל לכיוון המכנסיים שלי ואני באותו רגע מקווה שבמקרה הכי פחות גרוע אזרק עכשיו באמצע הדרך מהאוטו על ידי גבר סטרייט זועם ולא אחטוף מכות. בחור צנום כמוני יפסיד בוודאות להר אדם כזה. הוא מוריד את משקפי השמש ומגלה עיניים כחולות -טורקיז. רק זה היה חסר לי, יש לו בנוסף גם עיניים מדהימות.
"היית פעם עם גבר?" הוא שואל.
אני מתחיל לגמגם.
"מה…כאילו איפה?" אני מתקשה להבין או להאמין שהרגע נשאלתי שאלה כזו.

הוא מחייך ופתאום סוטה לכיון השדרות הסמוכים שליד המעיינות, כשאנחנו מתרחקים ככל האפשר מעינו של אדם. תוך כדי הוא מתחיל ללטף לי את החזה ואני מנסה במבוכה קלה לומר לו " הסרט…אני אאחר".
"אתה תספיק חמודי הכל בסדר" הוא אומר ושולח יד אל הזין הזקור שלי.
"אני אף פעם לא זה…" אני מגמגם."
"נו, אז היום זו תהיה הפעם ראשונה" הוא קורץ ומחייך.
הוא נעצר ליד עץ, מסיר ממני את החגורה ומתחיל ללקק לי את הצוואר, אני פולט אנחות קלות, מגע שמעולם לא חשתי לפני. הוא יורד מהצווארר ופורם את כפתורי החולצה, שלי מלקק אותי מהצוואר עד הפטמות, אני עוצם את עיניי ומתחיל להרגיש את הזין שלי פולט טיפות "מקדימות". הוא מכניס את היד אל תוך המכנס שלי ושולף את הזין הזקור שלי, יורד לכיוונו ופותח את הפה, מתחיל ללקק לי אותו לאט לאט. הנה זה קורה, גבר מוצץ לי בפעם הראשונה והמציצה שלו הייתה מדהימה, הוא ליקק לי את הזין עם הלשון בתנועות סיבוביות ואז ירד לכיוון הביצים, מלקק אותן בעדינות.

"כן" אני נאנח. אומר את המילה הראשונה שמאשרת שאני נהנה מכל רגע בטרמפ הזה.
הוא עצר ואמר לי "בוא".
יצאנו מהרכב והוא פתח את תא המטען, מתוכו הוציא שני מזרנים והלכנו לכיוון מקום מוצל יותר, על אף כי השמש החלה להירגע. הוא התחילל להפשיט אותי וזרק אותי על הגב, לפני שהבנתי מה קורה הרים לי את הרגליים ותקע לשון חמה בתוך הישבנים שלי. התחרמנתי בטירוף. עכשיו הרגשתי מה זה בחורה שיורדים לה. הוא ליקק לי את התחת במרץ וברעש ואני מרגיש את זיפי זקנו מתחככים בי. אני צורח מעונג, על הזין, שכולם ישמעו, מצידי שיבואו כל המושב, השכבה והמנהלת לחזות במופע התענוגות שאני חווה ברגע זה. לאט לאט אני מבין שהוא מתחיל להחדיר לי אצבעות, בהתחלה פולט כזה "איי", "ששש" הוא אומר לי וממשיך בהחדרת האצבעות ואני להפתעתי, נהנה.

הוא נעצר והולך לכיוון האוטו.
הוא הולך להשאיר אותי כאן? אני נבהל לרגע וקם אחריו בריצה, הוא סוגר את הדלת ואני רואה ביד שלישיית קונדומים ובקבוק של שמן תינוקות.
אני מחייך חיוך קטן, הוא מחייך אליי בחזרה וחוזרים למזרן. הוא מוריד את החולצה ומפשיל את מכנסי הג'ינס ומולי נגלה זין מרשים בהחלט. הואא מתקרב אליי ואני פותח את הפה ומתחיל למצוץ, מחקה כל מה שראיתי בסרטים הכחולים. הוא נאנח. אין לי מושג אם מצצתי טוב או לא. מציצה ראשונה שלי.

הוא ניתק את הראש שלי מהזין שלו והפך אותי על הבטן. מרח לי כמויות נדיבות של שמן תינוקות על החור ועל הזין שלו שעטף כבר בקונדום וישר חדר אליי. אני לא הולך לספר לכם על איך "בהתחלה זה כאב וצעקתי ואז התרגלתי ואז התענגתי ומאז אני זונה פאסיבית" כי זה לא היה ככה. מרגע שהוא נכנס זה לא כאב לי ולא נעליים, נהניתי מהרגע הראשון שזיינו אותי בתחת כאילו נועדתי לעשות את זה. הוא דפק לי את החור ואני פשוט גנחתי, התרוממתי קצת על הברכיים והוא המשיך לזיין אותי בתחת בתנוחת דוגי.

אחר כך הוא עשה משהו שעד היום אני מנסה לחקות במיטה ללא הצלחה. פשוט הרים אותי בקלילות על הידיים תוך כדי שאני נתלה בו, מתקדמים לכיוון האוטו, נשענים עליו והוא פשוט דופק לי את התחת תוך כדי שאני מורם בזרועותיו החסונות.
"טוב לך חמודי?"
"כן זיין אותי"
"רוצה להיות רק שלי?"
"כן"
״אההההההההההה״ הוא צועק ולוחץ אותי חזק לאוטו.
לאט לאט הוא מוריד אותי, מוציא את הזין מתוכי ושולף החוצה את הקונדום המלא בשפיך. נשארתי עירום, הוא מצידו היה שקט והוציא מהרכבב בגדים להתלבש, התאכזבתי. אני עדיין לא גמרתי וזה לא נראה כאילו זה מזיז לו. פתאום הוא מתרחק קצת ואני רואה אותו מוריד את המכנסיים שוב ובמוחי עולה רעיון "מהפכני".
"חכה" אני אומר,.יורד על ברכיי מול הזין שלו, פותח את הפה ועוטף אותו.
"אז למה לא אמרת קודם?" הוא צוחק ובטבעיות משחרר מטח של פיפי לכיוון גרוני, אני שותה כל טיפה ונהנה מכל רגע, לא מאמין על עצמיי שהרגע עשיתי את זה. באותו רגע שאני שותה את השמפניה של הגבר המדהים הזה אני גם מביא ביד וגומר בין רגע. אני מתרומם, הוא מנשק אותי בלהט עם שאריות השפיך והשתן. הוא מסתכל לי בעיניים ואומר לי את המשפט שלא שמעתי עד כה מאף אחד חוץ מאמא שלי, "אתה כזה בחור יפה".
"לקניון?"
"לא ,הביתה".
"אני דני אגב", הוא אומר.
"תום", אני זורק לו שם מומצא.
"אפשר את הטלפון שלך?" הוא שואל.
"אההה" אני מתבלבל.
"אתה רוצה את הטלפון שלי?" הוא ישר אומר ומחייך.
"כן", אני אומר, לוקח ממנו טלפון ומבטיח להתקשר.

בשביל שמוביל לבית של ההורים אני עושה את הדבר שאתחרט עליו עד ליום זה, מוחק את המספר.
למה? ילד פחדן שהרגע מצץ, קיבל זין ,השתינו לו בפה, נהנה מכל רגע ,אבל קיבל רגליים קרות והעדיף שזה יהיה חד-פעמי.

מאז קרה דבר מדהים, פתאום בכיתה י׳ב כלללל הבנות שלא שמו עליי התחילו פתאום לחזר אחריי במרץ ולשדל אותי.
אבל אני? כבר הייתי במקום אחר לגמרי.

שנים לאחר מכן נהייתי גבר יפה ומוכר ברחבי תל אביב שהזיונים שלו נערמים סביבו בקלות. התחלתי לעשות סשנים של שליטה לגברים אחרים ואך ורק כשאני בצד האקטיבי. למה? כי הספיקה לי הפעם הראשונה בשביל להבין שאף אחד לא יכול להיות מספיק גבר בשביל לזיין אותי כמו שדני זיין אותי.

זו הייתה הפעם הראשונה ששינתה אותי לחלוטין.

זה היה בסוף הניינטיז
דירגו: 49 | ציון: 4.45


14 מחשבות על “זה היה בסוף הניינטיז

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.
 1. אני בן 55 נשוי – במקרה נפגשתי עם אחת בת 77 חמה אש ומאז אנחנו מזדיינים על בסיס קבוע – לא יאומן כמה שהוא רטובה ומשפריצה – וכל כך קל להביא אותה לאורגזמה. בשעה היא גומרת איזה 10 פעמים ובקולי קולות
  היא מוצצת את הזין בצורה נפלאה לא היתה לפניה אחת שהגיע לרמה שלה
  בהתחלה לא הייתי שלם להיות עם מבוגרת – אך זה ממש מתאים היא רוצה רק זיון וזה בדיוק מה שאני צריך בלי מחוייבות אחרת

 2. תיאור אותנטי ואותי ריגש…וממש נהנתי.
  לא יאומן… פרט להשתנה… ובגיל מעט יותר מאוחר (צבא) חויתי חוויה דומה, ובאמת גם עם בחור נשוי בשם דני!

  1. תודה על הפידבק, לקחתי לתשומת לבי.
   יש אנשים (ואני בפרט) שמתחרמנים מסיטואציה כזו ,לא כל אחד חייב להתחבר וזה בסדר גמור:-)

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.