גיסה מהשמיים

אני עידן, בן 24, אחרי צבא, עובד בעבודות מזדמנות ולומד במכללה אקדמית.
יש לי חברה שהיום אנחנו מאורסים ולפני כמה שנים ערב סוכות החליטו כל המשפחה שלה לטוס לחו״ל ורק אנחנו נשארנו בארץ עם אחותה ובעלה, שירן וירון.

אני יוצא עם חברה שלי, אושרית, כבר 7 שנים, מגיל 17. הספקתי להיות רק איתה ועם עוד אחת לפניה, אני אוהב אותה ואנחנו עומדים להתחתן, אבל ממש מההתחלה, כשהתחלנו לצאת וראיתי את שירן אחותה היתה לי חולשה אליה. יצרנו עם השנים קשר טוב ואנחנו מסתדרים מצוין, עזרתי לירון אפילו בהצעת הנישואים שלו לשירן ועם עוד כמה דברים שביקש, גם איתו סך הכל אני בקשר טוב.

בבוקר חג סוכות נסענו אליהם להעביר את היום בזמן שהמשפחה בחו״ל, התיישבנו בסלון, שירן הוציאה מאפים וכל מיני דברים טעימים שעשתה ושתינו קפה, יוצאים למרפסת כולם, מעשנים ומפטפטים.

ירון ואושרית התחילו לדבר על רכבים וירון סיפר לה על רכב שהוא רוצה לקנות, אותי זה לא מעניין, את אושרית דווקא כן, אני ושירן התחלנו לקפל דברים מהשולחן למטבח. פתאום ירון ואושרית החליטו שהם הולכים לראות את הרכב שירון מעוניין בו.

חזרתי לראות טלוויזיה ושירן הלכה לשטוף כלים ולהתארגן לארוחת הצהריים. לאחר כמה דקות שמעתי "עידן, אתה יכול לבוא רגע לעזור לי?" קמתי וכשהגעתי ראיתי אותה מתמתחת כדי להחזיק כמה קופסאות פסלטיק שעמדו ליפול עליה. החולצה התכלת שלה קצת עלתה למעלה וחשפה את הבטן השחומה שלה כמעט עד הטבור, היא לא רזה, יש לה בטן קטנה וחמודה כזאת וצבע המוקה שבא מהשורשים ההודיים שלה ממש עשה לי את זה.

עזרתי לה להוריד את הקופסאות והנחתי על השיש.
"ממש תודה" היא אמרה, קצת מבוישת "ממש לא היה מתאים לי עכשיו שכל הקופסאות יפלו עליי ויתפזרו".
״בכיף״ אמרתי והתכוונתי לחזור לסלון לראות טלוויזיה, היא שאלה אם אני רוצה לעזור לה קצת בהכנת האוכל ואמרתי שכן.

טיגנתי שניצלים והיא חתכה סלט, ירון התקשר להודיע שהם עושים סיבוב מבחן לרכב וכנראה שהוא יקנה אותו כבר היום, שירן הזכירה לו שיעבור דרך ההורים שלו דחוף להביא את הדברים שהם דיברו עליהם.

"איייי" שמעתי והסכין נפלה לכיור בעוצמה, שירן נחתכה באצבע, שמה את היד בפה, מצצה קצת את הדם ואז שטפה בברז.
"יש פלסטרים באמבטיה, אתה יכול להביא לי?"
"בטח" עניתי ויצאתי בזריזרות, הבאתי, פתחתי את הפלסטר, היא הושיטה לי את היד ושמתי לה אותו על האצבע.

היא נתנה לי חיבוק ואמרה תודה. כשנפרדנו מהחיבוק הסתכלנו בעיניים אחד של השני ופתאום לא יכלתי לעצור את עצמי, נישקתי אותה. היא לרגע קפאה ונבהלתי שאולי עשיתי טעות, אבל פתאום היא זרמה איתה והמשיכה להתנשק.

אחרי דקה או שתיים של נשיקה נגעתי לה בתחת ותהחלנו קצת להתחרמן, היא עצרה את הנשיקה והלכה לבדוק שהדלת נעולה.

המשכנו להתחרמן על הספה בסלון עד שאושרית התקשרה אליי, אמרה לי שהם עצרו אצל ההורים של ירון ואמא שלו התנה להם דברים לבית, היא נוהגת באוטו שלו כי הוא לקח את הרכב החדש כבר, "ואיך שיצאנו מהבית של ההורים שלו, פנצ'ר ב-2 גלגלים באמצע כביש ראשי", כמה שמחתי., אושרית וירון מחכים לגרר ולי יש הזמדנות לפתח קצת אקשן עם שירן ולממש פנטזיה של שנים.

ממשיכים להתנשק בלהט, נוגע לה בכל מקום בגוף ומרגיש את כולה. עוברים לשכיבה ואני מעליה ומנשק אותה. היא שולחת יד לזין שלי ומלטפת אותו מעל המכנס. פתאום היא עוצרת. "קום" היא מצווה. אנחנו עוברים לחדר האורחים, שם אני ואושרית צריכים לישון. היא מורידה את החולצה בכניסה לחדר ונשכבת במיטה, אני עושה אותו דבר אחריה.

הייתה לה חזיה סגולה עם תחרה וחצי מהפטמות החומות והגדולות שלה היה בחוץ.

המשכנו להתנשק ואז הורדתי לה את החזיה, זוג מרשים של שדיים חומים וגדולים נגלה לפניי, מזכיר את הגוף של אושרית רק קצת יותר שמנמן, חזה יותר גדול וזה ששירן מתקרבת ל30 ואושרית רק בת 22 לא מהווה הבדל.

שירן הכניסה את היד לשורט שלי ושיחקה בזין שלי שכבר התקשה מאד ורק רציתי להכניס אותו אליה כבר. הורדנו את המכנסיים והתחתונים ושירן התחילה למצוץ לי, יודעת את העבודה, עולה ויורדת, נותנת לקים לביצים, עושה תנועות מעגליות עם הידיים ומוצצת את הכיפה.

היא קמה וישבה עליי, הכניסה אותו לתוכה והחלה לרכב, הלוך ושוב, מהר ולאט, גונחת בטירוף.
"שששש" אמרתי לה "את לא יודעת מתי הם יחזרו".

"לא מעניין אותי" היא עשתה פרצוף של ביטול "אל תכבה אותי" אמרה ורכנה קדימה, הניחה את הידיים שלה על החזה שלי והתחילה להגביר קצב במהירות ובקולות הצרחות שהיא מוציאה. אחרי כמה דקות עצרה ואמרה שהתעייפה אז הרמתי אותה באוויר, הפכתי אותה למיטה והתחלתי לזיין אותה הכי מהר שיכלתי. רציתי כבר לגמור כדי שאושרית וירון לא יחזרו כבר אז לא הפסקתי להגביר קצב עד שהרגשתי שכבר ממש עומד להתפוצץ.

"איפה לגמור?" שאלתי אותה.
"רוצה בתחת?" היא שאלה.

עצרתי. כמובן שאני רוצה לגמור לה בתחת.
"ברור " אמרתי בחיוך והיא קמה, התכופפה לשולחן, החזיקה בו ביד אחד ואת היד השניה הרטיבה עם רוק ועיסתה קצת את החור שלה.
"בוא", אמרה.

הזין של רטוב, היא התכופפה עוד קצת ואני התחלתי לחדור, יש לה תחת מרשים ופלחים יפים, המשכתי לזיין אותה באנאלי בעוד פי הטבעת שלה סוגר עליי וזה באמת הדבר שאני הכי הכי אוהב לעשות, לא מפסיק לזיין והיא גונחת וצורחת, קצת אנקות כאב מדי פעם ואז גמרתי לה בפנים.

ככה נגמרה הפעם הראשונה שלנו.
התלבשנו, התנשקנו קצת, נכנסנו להתקלח וככה הסתיימה החוויה הראשונה שלנו והתחילה תקופה נפלאה.

גיסה מהשמיים
דירגו: 98 | ציון: 3.45


20 מחשבות על “גיסה מהשמיים

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.