אימון חם

יש לי ידידה בשם שני, איתה אני מתאמן באופן קבוע, בעצם, אנחנו לא מתאמנים ביחד, אבל קובעים להגיע לחדר הכושר באותו זמן ומתאמנים במקביל. למרות שאנחנו חברים כבר שנים ומעולם לא היה בנינו שום דבר, קשה היה להתעלם מכמה ששני מהממת, שיער שחור חלק שתמיד מריח טוב, שדיים ארוזים היטב ותחת שפשוט עושה חשק ללטף ולתפוס. בקיצור – מושלמת.

לראות אותה בחדר הכושר היה תענוג קבוע, לא רק כי היא חברה טובה כמובן ותמיד כיף איתה, אלא כי אז היא באה עם בגדים צמודים שרק הגבירו את הדמיונות שלי. אבל למרות הכל, חברים טובים היינו וחברים טובים נשארנו ואני מעולם לא נתתי לה שום רמז על כמה שאני 'חם' עליה.

באותו אימון זכור לטובה הגענו ביחד, התחבקנו בכניסה ואני כרגיל שואף בשקט את הריח הטוב שנודף מהשיער שלה. התלבשנו והתחלנו באימון, כמו תמיד. מדי פעם, בין סט לסט היינו מחליפים כמה מילים וממשיכים כל אחד לתרגיל הבא. אני זוכר מצוין מה היא לבשה באותו יום, מגנסי טייטס צמודים – שחורים, חולצה אפורה וחזיית ספורט ורודה. במהלך האימון מצאתי את עצמי מרים משקולות בעודה עושה סקוואטים לא רחוק וכל פעם שהתכופפה מכנסי הטייטס נצמדו אליה עוד יותר, חושפים את קווי המתאר של התחתון שלבשה ואת ישבנה המפואר. זה כמובן העיר אותי ביותר, אם כי היה רגע מפחיד בו חשדתי שהיא קלטה אותי בוהה באמצעות אחת המראות.

באחת משיחותינו קלטתי שבזווית בה עמדנו הייתה לי תצפית נהדרת על שדיה, שהחולצה שלבשה חשפה בצורה מדהימה למדי. אנחנו מדברים ואני מנסה בכל כוחי שלא לבהות. מסתבר שלא הצלחתי כאשר היא אומרת לי לפתע: "אתה יודע, זה לא מנומס לבהות לי בציצי". כולי מסמיק, עונה: "להגנתי, הם בהו בי קודם" ומחייך במבוכה. לשמחתי זה עבד והיא צחקה. המשכנו לדבר כמה דקות ופתאום קלטתי שהיא עושה לי טיזינג! מצא חן בעיניה שאני בוהה, אז היא הייתה מתמתחת ולוקחת נשימות עמוקות, או מצמידה את הזרועות לגוף וככה מגדילה את שדיה. אני כבר לא ידעתי מה לחשוב.

המשכנו להתאמן ובסוף חזרנו לחדרי ההלבשה לקחת את הדברים שלנו. מה שמשותף לשנינו הוא העובדה ששנינו שונאים להתקלח בחדרי ההלבשה ואנו נוסעים כל אחד לביתו ומתקלחים שם. כשהגענו לרכבים התחבקנו שוב והריח שלה כבר הטריף אותי לגמרי. לא ידעתי איך המכנס שלי לא נקרע ממה שהלך בתוכו. אני נוסע הביתה ופתאום קולט שהיא נוסעת אחרי, בדרך ההפוכה לביתה. אני מגיע וחונה והיא אחרי. יוצאת מהאוטו ואומרת לי: "אין לי מים חמים. אפשר להתקלח אצלך?" ומתקדמת בלי לחכות לתשובה. אנחנו נכנסים אלי לדירה, מגיעים לחדר השינה עם המקלחת הצמודה. היא מסמנת לי להתיישב על המיטה ובעצמה נכנסת לחדר האמבטיה. משאירה את הדלת חצי פתוחה ומתחבאת מאחוריה. מתחילה לפשוט בגדים ומקפידה להניח אותם במקום בו הדלת פתוחה. קודם יורדת החולצה, לאחר מכן הטייטס. את החזייה היא כבר זורקת לתוך החדר, אני תופס ומריח. השילוב של הריח הנהדר שלה יחד עם הזיעה מהאימון הטריף אותה לגמרי.

היא נכנסת למקלחת ואני שומע את המים זורמים, לא יודע מה לעשות, פתאום אני שומע אותה קוראת לי: "אבי… בא תסבן לי את הגב". אני נכנס ורואה את המחזה המדהים ביותר. שני עירומה לגמרי מתחת למים ועם הגב אלי, השיער שלה רטוב, רגל אחת מקופלת והיא ממשיכה לסבן את עצמה בתנועות איטיות, חושניות, כמו לא יודעת שאני שם. אבל אוהו כמה שהייתי שם…

במהירות פושט את בגדיי ומצטרף אליה. לוקח סבון ומתחיל לעבור לה על הגב. רואה אותה מקמרת את הגב וכך מקרבת אלי את הישבן, אבל החלטתי גם לשחק איתה ורק העברתי סבון על החלק העליון של הישבן ולא ממש נגעתי בו. ראיתי שזה משגע אותה אבל המשכתי כך. היא מצידה שלחה ידיים אחורה והעבירה אותן בעדינות בצדי גופי, למטה ולמעלה בתנועות ליטוף עדינות, שורטת אותי עם הציפורניים. פתאום היא הסתובבה אלי, הנשימה שלי נעתקה לרגע מהמחזה (תרתי משמע) המדהים. לקחה את היד שלי ושמה אותה על החזה שלה. "תסבן לי", אמרה לי בקול מפונק. אני מתחיל לסבן לה כל פינה בגוף, הפעם לא מדלג על החזה המדהים שלה, הפעם אני בוהה בו באישור. היא מורידה את היד ומתחילה ללטף לי את הזין ולסבן לי אותו. המים והסבון גרמו לידיים שלה להיות חלקות ולי לתחושות אושר עילאיות. אחרי כמה דקות שלשנינו כבר נגמר הסבון הפסקתי את המים, הסתכלתי עליה עמוק בעיניים, ליטפתי אותה בשיער וקירבתי אותה אלי. לחשתי לה באוזן: "שנפסיק את המשחק ונתחיל?". מהאנחה הקטנה שהיא שחררה הבנתי שלזה היא חיכתה. התחלתי לנשק אותה בלהט, הידיים שלי מלטפות לה את כל הגוף, סוף סוף חופנות את התחת שלה, תופסות ומשחררות, נהנה להרגיש את הישבן שלה קופץ אחרי כל חפינה.

אנחנו יוצאים מהמקלחת בלי להתנגב וקופצים על המיטה שלי. אני ממשיך לנשק אותה ולאט לאט מתחיל לרדת לאורך הצוואר, מלקק ומנשק את החזה, ממשיך לרדת, משאיר שובל שלי על הבטן ומגיע לכוס החם שלה. מתרחק טיפה ונושף אוויר קר ומיד מוציא לשון ומחדיר אותה עמוק לתוכה. התגובה שלה לא מאחרת לבוא בגניחה עזה, תוך שהיא מפשקת את רגליה יותר בכדי לתת לי מקום. אני ממשיך ונכנס יותר עמוק, הקצב הולך וגובר. שולח יד ותופס בשדיה, מלטף את הפטמות המגורות. הקריאות שלה הולכות וגוברות, הנשימות נעשות מהירות יותר. לאט לאט אני שולח יד במעלה הרגל שלה מבלי להפסיק את הליקוק הנמרץ. שומע אותה אומרת, כמו לעצמה: "כן… כן…", מחכה ומצפה ליד שלי שתגיע.

בכוונה אני משגע אותה ומשתהה, עד שהיד שלי מגיעה לכוס. האצבע הראשונה מוציאה ממנה אנחה, השנייה גניחה והשלישית צעקה. הן זזות בתוכה בקצב מהיר תוך כדי שהלשון שלי עדיין מלקקת כל פינה. רואה אותה מתכווצת, הידיים שלה תופסות את הסדין שלי והיא כאילו מחכה, העיניים שלה עצומות בחוזקה והיא נושכת את שפתיה… מחכה… מצפה… מחזיקה… ופתאום בצעקה כל הגוף שלה משתחרר והיא מוציאה "אההההההההההההההההההההההההההההההה" חזק שגורם לי לחייך.

מתיישב על המיטה לידה ומביא אותה אלי. תוך שניות היא מעלי, מכוונת את עצמה ומתיישבת לי על הזין. הידיים שלי נשלחות אוטומטית לתחת, חופנות אותו באהבה והיא מתחילה לקפץ עלי. הידיים שלה מלטפות אותי, מגיעות לעורף ומביאות את הראש שלי לשדיה. אני צולל לתוכם, מתענג מהרכות והחום. היד שלי עולה במעלה הגב ותופסת לה בשיער. מושך למטה ומיד הראש שלה עולה והחזה בולט. היא עוצרת את תנועתה ואני מנצל את השניות האלה ומשתלט על הקצב. מתחיל לזיין אותה בקצב מהיר, הלשון שלי מלקקת את צווארה ושדיה, היד השנייה שלי על התחת שלה, נותנת ספאנקים עדינים מדי פעם. הקצב המהיר מביא אותה לריגוש, אני רואה אותה מתקרבת וממשיך, לא נותן לה לעצור, רק מגביר קצב, מצמיד אותה אלי ולוחש לה באוזן "כן מאמי, בואי תגמרי". אנחנו צמודים, מזדיינים בקצב מהיר, פתאום היא שוב מתכווצת ומשחררת נוזלים, נאנחת לי בתוך האוזן ומתמוטטת על חזי.

אני מרים אותה, נעמד על הרגליים ומחכה. היא מיד יורדת על הברכיים ומתחילה לרדת לי, תוך כדי עושה לי ביד בעדינות היד השנייה חופנת את הביצים. היא משתמשת בהרבה רוק ואני מרגיש את הסוף המתקרב. היא גם מרגישה ומתרחקת טיפה, היד שלה זזה פתאום בקצב מהיר ואני משחרר מטח אדיר שמגיע לפנים, לפה הפתוח, לשדיים ולשיער. היא מאיטה בסוף ומלקקת את הטיפה שעוד נשארה לי. אנחנו מסתכלים אחד על השני ומחייכים.

"מתי מתאמנים שוב?"

אימון חם
דירגו: 146 | ציון: 4.31


סיפורים נוספים מאת כוכב:36 מחשבות על “אימון חם

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.