תקופת מבחנים

חלמתי עליה בלילה, הכל היה מעורפל אבל אני זוכר שהיא שכבה על הדשא, אני יושב מאחוריה ופתאום היא שולחת יד אל מתחת לחולצתה, מרימה אותה ושולפת משם שד צחור כשלג. לזה דווקא ציפיתי, טל היא מהבחורות הג'ינג'יות עם עור בהיר מאוד, כמעט לבן. השד שלה התגלה אט אט, חושפת עוד חלק ועוד אחד. הנה מגיע קצה הפיטמה. ורודה, כהה, זקורה. היא אחזה את כל שדה בידה ועיסתה אותו בתנועות חושניות. טל אחזה את שדה מלמטה ואני זוכר שהופתעתי לגלות פירסינג יפיפה שנתלה על פטמתה הורודה. טל היא בחורה דתיה, אמנם דתיה לייט, אבל דתיה, כך שלא ציפיתי לראות תכשיט כזה על השד היפה שלה. היא המשיכה לעסות את שדה וחייכה אלי חיוך נהנה ומזמין, כאילו אומרת "מזה אתה מופתע? חכה שתראה אותי במלוא מערומיי, תגלה עוד כמה הפתעות". אני מצידי ישבתי שם ובהיתי במחזה הנפלא שנגלה לעיני.

באיזה שהוא שלב התעוררתי, שכבתי במיטה וחייכתי לעצמי. אחלה חלום יצא לי.

למחרת פגשתי את טל במסדרונות האוניברסיטה, אנחנו ידידים טובים, לומדים הרבה יחד. דיברנו על איזה שהוא מבחן שתכננו ללמוד אליו, אבל לא הצלחתי להתרכז במה שהיא אמרה, לא יכולתי להפסיק לתהות האם באמת יש לטל פירסינג בפיטמה או שזה רק חלום.‎.

״מה אתה בוהה?״ טל העירה אותי ממחשבותי. ״אה, אני חשבתי על משהו אחר״, אמרתי בטון מתחמק. טל חייכה ואמרה "טוב, המחשבה שלך נראית לי מעניינת בהתחשב בעובדה שאתה ממש מסמיק.." חייכתי חיוך נבוך ואמרתי, ״יאללה בואי לשיעור״. בדרך לשיעור קבענו ללמוד למבחן בדירה שלה למחרת.
באותו הערב לא הצלחתי להפסיק לחשוב על החיוך של טל, על גופה הצחור, על שדיה הקטנים והחצופים, וכמובן על הפירסינג בפיטמה. ליטפתי את איברי מבעד לבוקסר שלבשתי, דמיינתי את טל מלקקת את שדיה וזיקפתי הלכה והתקשתה. שלפתי את איברי מהבוקסר ואוננתי במרץ. הייתי כל כך מחורמן שגמרתי תוך רגע, יורה מטחים של זרע על הבטן והחזה שלי.
למחרת בבוקר הגעתי לדירה של טל. היא גרה עם עוד שתי שותפות, אחת דתיה והשניה לא כל כך. השותפה הדתיה פתחה לי את הדלת, הזמינה אותי להיכנס ואמרה שהגעתי בדיוק בזמן. טל מתקלחת והיא גם רוצה להיכנס, "אז זה שהגעת יגרום לטל לצאת כבר", היא אמרה בחיוך. היא צעקה לטל שהגעתי וטל החזירה שהיא מיד יוצאת ושארתיח את המים בינתיים.
הלכתי להרתיח את המים ושאלתי את השותפה הדתיה איפה השותפה השלישית. היא צחקה ואמרה, אחרי לילה כזה היא תישן עוד הרבה זמן. שאלתי אותה בחיוך אם הוא עדיין בדירה והיא ענתה שהיא ראתה אותו עוזב מוקדם בבוקר.
נכנסתי למטבח, שמעתי את טל שואלת את השותפה אם היא יכולה לצאת כי היא עטופה רק במגבת. מכיוון שהייתי במטבח השותפה אמרה לה שכן. אני מצידי מיד נצמדתי לדלת המטבח והסתכלתי לכיוון המסדרון. טל יצאה מהמקלחת ואני שטפתי את עיניי במראה שנגלה לפני. המגבת כיסתה את החזה שלה עד לתחת וזהו. רגליה הלבנות היו חלקות לגמרי, כתפיה היו מלאות בנמשים חינניים כיאה לג'ינג'ית אמיתית. כל התענוג הזה נמשך רק כמה שניות, אך התענגתי על כל שניה, חזרתי למטבח, הכנתי שתי כוסות קפה וחיכיתי שטל תצא מחדרה.

טל יצאה מחדרה לבושה בג'ינס וחולצה ירוקה עם שרוולים קצרים במיוחד. כנראה שהיא לא לבשה חזיה כי יכולתי לראות את הפטמות הזקורות שלה בבירור מבעד לחולצה. ״הקפה מריח נהדר!״ אמרה תוך כדי שהיא מנגבת את שיערה. היא קלטה שאני מסתכל על חולצתה והורידה את מבטה לכיוון שדיה. ״מעניין לך?״ היא שאלה בחיוך. אני מצידי הסמקתי מאוד והתחלתי להתנצל. ״זה בסדר, אני יודעת שאתה חרמן כמו כולם״, השיבה. התיישבנו במטבח ושתינו את הקפה תוך כדי שתיקה מביכה. כשסיימנו הציעה שנלך לחדרה ללמוד כי השותפה השלישית שלה בדיוק התעוררה והיא בטח תרצה להיות במטבח.

הלכנו לחדרה, היא התיישבה על הכיסא שלה ואני על המיטה. התחלנו ללמוד ושמענו את השותפה שלה מתארגנת למקלחת. ״כנראה שהיא זקוקה למקלחת טובה״, טל אמרה. ״כן, מה הסיפור הזה איתה? מה היה כאן בלילה?״ שאלתי. טל חייכה ואמרה, ״אתה בטוח שאתה רוצה לדעת?״, ״נראה לי״, עניתי בהיסוס. טל סיפרה לי שבערב הקודם השותפה שלה הזמינה זוג חברים שלה. הם עישנו קצת ושתו קצת ובילו את הלילה יחד.
״שלושתם?!״ שאלתי.
״שלושתם..״ טל חייכה חיוך סקסי ומזמין.
״טוב, זה ממש מחרמן״, אמרתי.
״היית צריך לראות מה הלך שם״, טל אמרה.
״מה? איך את יודעת?״ שאלתי.
״הצצתי״, טל השיבה.
ברגע זה כבר לא יכולתי להתאפק והזין שלי עמד ויצר בליטה רצינית במכנסי.
״אווו, מישהו כאן התעורר..״ טל הקניטה אותי.
החלטתי שאני הולך על כל הקופה. הסתכלתי לתוך עיניה של טל ופקדתי עליה, בואי לכאן מיד! טל חייכה שוב, קמה מהכיסא והתיישבה עלי. הרגשתי כאילו שערי גן עדן נפתחו בפני. ליטפתי את גבה מבעד לחולצתה ואכן כמו שחשדתי היא לא לבשה חזיה. תפסתי את סנטרה ביד אחת ונישקתי אותה על שפתיה. פיה נפתח ולשוני מצאה את לשונה. היא התחילה להניע את ישבנה קדימה ואחורה בעדינות, לשונותינו יוצרות מחול מטורף, אני טועם אותה, מתענג על עירבוב הנוזלים שלנו. ידי מעסות את גבה מתחת לחולצתה, עולות מעלה, אוחזות בצווארה. ירדתי בנשיקותי לכיוון צווארה והרמתי את סנטרה מעלה, טועם את צאוורה נושך אותה קלות. ״וואו!״ היא הפטירה.. הגניחה הזו שלה חירמנה אותי עוד יותר. ידי המשיכו לטייל על גבה, לפעמים שורטות אותה קצת, מדי פעם הגנבתי יד אל עבר צידי שדיה, מרגיש את הרכות שלהם.

אני חייב לגמור״, אמרתי לטל, ״את מחרמנת אותי בטירוף!״
״רק בפה״, היא אמרה, ״אני לא רוצה שיהיה כאן בלאגן״.
״אחלה״, אמרתי ודחפתי את ראשה מטה.
היא פתחה את החגורה שלי לאט לאט, את הכפתור של הג'ינס, את הרוכסן, הסירה את המכנסיים והבוקסר וחשפה את הזין שלי. הוא כבר היה זקור לחלוטין וטל מיד הכניסה אותו לפה שלה. היא מצצה וליקקה את הזין כמו מקצוענית, היה ברור שזו לא הפעם הראשונה שלה. וואו, גנחתי בהנאה. היא הוציאה את הזין מהפה שלה ושאלה, ״אמרת משהו?״, ״תמשיכי״, החזקתי את הראש שלה והדבקתי אותה שוב לזין שלי. היא מצצה וליקקה, מכניסה אותו עמוק. אוחזת בבסיסו, עולה ויורדת. כבר לא יכולתי יותר, אחזתי בראשה ודחפתי את הזין שלי עמוק לתוך פיה. האף שלה נמחץ על הבטן שלי, היא נחנקה קלות וזה רק גירה אותי יותר. גמרתי במטחי זרע שעפו אל תוך גרונה, היא ניסתה להתנגד, אבל החזקתי את הראש שלה ולא עזבתי עד שהיא בלעה הכל. כנראה שהיא אהבה את זה כי היא סיימה בליקוק של כל הזין שלי, מנקה אותו ולא מוותרת על אף טיפה.

תקופת מבחנים
דירגו: 121 | ציון: 3.5

13 מחשבות על “תקופת מבחנים

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.
  1. התחלת כל כך יפה, חילקת לפסקאות, בנית עלילה. ואז בשניה אחת היא נהייתה חמה וירדה לך. יש לך פוטנציאל לא ממומש- וגם שכחת לציין אם יש או אין לה פירסינג!!
    בכל אופן על כל החלק שלא כולל סקס ציון 4.5/5
    החלק עם הסקס? 0!

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.