הבנים החיילים

הבית ריק, משעמם, רק אני ובעלי, אין כל כך הרבה לבשל, בקושי יש כביסה, הייתי רגילה לכך שיש לי עוד שני ילדים בבית ומאז שהם התגייסו אני מרגישה ריקה, אני אוהבת לבשל ולכבס וזה גם מעביר לי את היום, אבל בזמן האחרון כלום, נאדה.

שמי נעמה, בת 47, נשואה לרונן, אמא לשני ילדים, מתן וירון, מתן הבכור בן 20 וירון בן 19, הם משרתים בצבא וחוזרים הביתה פעם בשבועיים או שלושה שבועות. רוב הפעמים שהם משתחררים יוצא שהם לא נמצאים ביחד בבית וזה מבאס אותי, אני אוהבת שנמצאים כולם ביחד ומדברים על החיים.

"מישהו מגיע הביתה השבת?", שאלתי בוואטסאפ המשפחתי ביום רביעי בערב, כשלאחר כמה דקות פתחתי שוב את הפלאפון וראיתי משניהם, מירון ומתן תשובה זהה, ׳כן׳, הייתי מאושרת. סוף סוף אחרי הרבה זמן הם חוזרים ביחד, ישר התחלתי לרשום לבעלי רונן את רשימת הקניות לשבת והלכנו לישון. למחרת, ביום חמישי הלכתי לעבוד כרגיל, אני עובדת כמורה ללשון בתיכון, אוהבת מאוד את העבודה כמורה, אוהבת ללמד את החומר, מה רע?

כשחזרתי לקראת הערב, רונן כבר סיים את הקניות ואני תוך כמה דקות כבר התחלתי לבשל לשבת לילדים את האוכל שהם אוהבים, כשסיימתי לבשל חלק מהמאכלים התיישבתי ליד שולחן העבודה לבדוק את המתכונות בלשון שתלמידיי עשו אתמול. "שלום למורה המילפית", שמעתי את רונן מאחוריי, "מתי את מסיימת? יש לנו פגישה במיטה", הוא המשיך, "תן לי כמה דקות ומבטיחה שאני מגיעה", עניתי והוא הלך לכיוון חדר השינה, אחרי כמה דקות הייתי חרמנית לגמרי וחתכתי למיטה, בזמן שהפשטתי את הבגדים מעליי רונן הזכיר לי עוד פעם כמה הוא בר מזל שיש לו את אחת הנשים הכי שוות, האמת שכן, בלי להשוויץ, יחסית לגילי המבוגר הגוף שלי נשמר יפה, ישבן גדול ועסיסי, שדיים אמנם קצת נפולים אבל יחסית גדולים ויפים. באותו הלילה התפרענו במיטה כמו זוג בגילאי שנות ה20 והלכנו לישון.

יום שישי בבוקר, אני מתעוררת ב-7 ויוצאת לשתות קפה במרפסת עם השמש, אין לי עבודה על הראש, יום שישי אני לא עובדת, מה שנקרא יום חופשי. אחרי הקפה והאימון הקצר שעשיתי מול סרטון ביוטיוב המשכתי לבשל את האוכל שהתחלתי אתמול, אנחנו לא דתיים או משהו כזה ובדרך כלל אנחנו לא מתארגנים ככה לשבת עם כל כך הרבה אוכל, אבל בגלל שמתן וירון באים ביחד אני רוצה שנאכל ארוחות מסודרות ביחד ונרגיש את המשפחתיות ואת הביחד.

בערך ב11 בבוקר ירון מגיע ואני רצה אליו בחיבוקים ונשיקות, לא אכפת לי שהוא מסריח ומזיע, בינתיים הוא הולך להתקלח ולפני שהוא מסיים גם מתן מגיע וגם אותו אני כמובן מקבלת בחיבוקים ואהבה. אחרי ששניהם התקלחו והתארגנו קצת הם הגיעו למטבח ונתתי להם לאכול פסטה עם רוטב אדום בזמן שהם מדברים על כל מיני דברים מהצבא ומילים מסובכות שאני בכלל לא מנסה להבין, אח, איזה כיף שהם פה.

הגיע הערב וישבנו סביב השולחן לאכול, הוצאתי לשולחן דגים, מרק, עוף, ומה לא, הארוחה הייתה בדיוק כפי שרציתי, נהנים וצוחקים, ממש עשה לי טוב על הלב. לאחר הארוחה רונן בעלי הלך לשכב על הספה שבסלון ונרדם, אני ושני בניי מתן וירון הורדנו מהשולחן ואני שטפתי כלים, מתן וירון התפזרו לחדריהם.

אחרי שסיימתי עם כל הבלאגן במטבח ועם הכלים הלכתי לחדרי להחליף לבגדים נוחים יותר, שמתי על עצמי מכנסיי טרנינג ארוכים, גופיה קצרה מעל החזייה ונעלי בית. כשעברתי בדרך לסלון ראיתי תנועות מתחת לשמיכה בחדר של מתן, נכנסתי בשקט ושאלתי את מתן אם הכל בסדר, "כן.. אמ כן", הוא נבהל טיפה, "בטוח?" שאלתי אותו, "האמת שלא נעים כל כך אבל..יש לי, נו..זה", הוא התחיל קצת לגמגם, "דבר, אל תתבייש", עניתי לו, "טוב, עומד לי ואני עייף ולא מצליח להירדם בגלל זה", הוא שחרר את הכל באמירה מהירה אחת, באותו רגע הייתי פשוט חרמנית, סתם ככה הייתי הולכת לרונן והיינו.. נו, אתם יודעים, אבל הבעיה היא שהוא ישן כבר איזה שעה בסלון.

עשיתי צעד שאני לא מאמינה עד עכשיו שעשיתי אותו, "בוא, אני אעזור לך", אמרתי למתן, הוא לא ממש הבין למה אני מתכוונת, הוא נעמד ועכשיו ראיתי את הזין שלו פעם ראשונה מאיזה גיל 8, וואו, יש לו זין גדול, בטוח יותר משל אבא שלו, נעמדתי בדוגי על המיטה שלו והוא נעמד על הברכיים מאחוריי, התחיל להוריד לי את הטרנינג, "לא, אל תגזים, רק על יבש", אמרתי לו והעלתי את המכנס בחזרה, ראיתי שהוא התבאס אבל בכל זאת אני אמא שלו, הוא תפס באגני, הצמיד את הזין שלו לטרנינג שלי והתחיל לנוע קדימה ואחורה, לפי הקולות שהוא השמיע ידעתי שהוא נהנה מהעובדה שהוא דופק את אמא שלו גם אם זה דרך הבגדים, אחרי כמה דקות הוא גמר והרטיב לי את כל המאחורה של המכנס עם השפיך שלו.

"תודה אמא", מתן אמר לי, "אין בעד מה, מתי שתצטרך חמוד", עניתי לו עם חיוך, יצאתי מחדרו אל שולחן העבודה והמשכתי לבדוק את המתכונות, הייתי חייבת לסיים עם זה. אחרי בערך שעה כבר הרגשתי שאני עומדת להירדם על המבחנים, הלכתי לחדר השינה ונכנסתי מתחת לשמיכה, רק עכשיו נזכרתי שאני עם אותו טרנינג שמתן גמר עליו אבל כבר לא היה לי כח לקום ולהחליף. הלכתי לישון לבד במיטה הגדולה, רונן עדיין על הספה.

אני מרגישה דפיקות על הגב שלי, מי זה יכול להיות כל כך מוקדם בבוקר? אולי רונן רוצה שאני אפנה לו מקום במיטה? לא יודעת, הסתובבתי ולא הייתי מוכנה למה שראיתי, שני זין מול הפרצוף שלי! הרמתי את ראשי, לא אחרים ממתן וירון בניי האהובים. "מה אתם עושים בדיוק?", שאלתי בתמיהה, "אמא אמרת שתעזרי לי כשאני אצטרך", מתן אמר, "אהמ, לנו..לנו", ירון תיקן אותו, "מה את אומרת אמא?", מתן שאל בזמן שהוא משפשף קצת את זיינו, לא ידעתי מה לעשות, מצד אחד ברור שזה לא ניתן לשאלה ואלה הבנים שלי, מצד שני הייתי חרמנית והיה מולי שני זיינים גדולים. מה שהכריע כמובן היה בקשת העזרה של הבנים שלי, שאני לא אעזור לאנשים שאני הכי אוהבת בעולם?!

בלי יותר מדי ברבורים שמתי את ידי על הזין של ירון ואת הזין של מתן הכנסתי לפה שלי, בכל זאת, לבכור מגיע יותר. אני מוצצת למתן ומאוננת לירון בזמן שהם עומדים ליד המיטה ואני שוכבת על המיטה עם הפנים לכיוונם, עברתי מהזין של מתן לירון ומצצתי לו, ירון לא ממש התבייש, הוא תפס את ראשי והצמיד את זיינו עד שנחנקתי, נעמדתי בדוגי על המיטה, מתן עלה על המיטה ונעמד על הברכיים מול הפנים שלי, וירון הלך מאחוריי, הוא הוריד מעליי את הטרנינג ונחשף בפניו הישבן שלי, "אח, יש לי את האמא הכי כוסית בעולם", ירון קרא והנחית את ידו על אחד מפלחי ישבני, הוא הוריד לי גם את התחתונים וירד לי.

אני מוצצת למתן וירון בין רגליי מלקק את הכוס הרטוב שלי, הוא מצא את הדגדגן והתחיל ללקק ולמצוץ אותו, מעביר בי צמרמורות בכל נגיעה שם, אחרי 2 דקות ירון החדיר אצבע אחת לתחת שלי, אולי כדי להכין אותי להמשך, הספקתי כבר לגמור פעמיים. "יאללה בוא נמשיך ירון", מתן אמר לאחיו, הם החליפו מקומות ואני נשארתי בתנוחת הדוגי, מתן הגיע מאחוריי והכניס את הזין שלו לתוכי בתנועה אחת חזקה, ירון השתיק את הגניחות שלי בכך שהוא שם את הזין שלו בפה שלי.

מתן טחן אותי מאחורה, הוא תפס בשערי והתחיל לנוע יותר מהר בתוך הכוס שלי, הוא זז במהירות ובכל פעם שנכנס יכולתי להרגיש את הביצים שלו פוגעות בתחת שלי, "תן גם לי", ירון אמר והוציא את הזין שלו מהפה שלי, מתן התיישב על המיטה מבלי לצאת מתוכי והתחיל להכניס 2 אצבעות לתחת כדי להכין אותי לכניסתו של ירון, ירון הוריד ממני את גופייתי ואת החזייה שלי וכעת הייתי עירומה לגמרי, הציצים הגדולים שלי נפלו למתן על הפנים והוא ליקק בשמחה, ירון שם את הזין שלו בפתח החור של התחת שלי ועמד להיכנס, הוא הכניס קצת ואז הוציא, אחרי זה נכנס טיפה יותר והוציא, בפעם השלישית הוא פשוט הכניס את כולו בתנועה אחת חזקה ומהירה.

עכשיו שניהם בתוכי, דופקים את אמא שלהם, הם תפסו את הקצב ונעו במהירות בתוך גופי, זאת הייתה ההרגשה הכי טובה בעולם, כששני הבנים שלי בתוכי, הייתי צריכה שהם כבר יגמרו, אבא יתעורר עוד מעט. "איך אמא?", שאלתי עם חיוך, "הכי מקבלת בעולם", מתן אמר ושניהם צחקקו, הם הגבירו את הקצב והיו לקראת גמירה, "כן בנים שלי, תגמרו בתוך אמא", אמרתי ואחרי רגע ירון כבר שחרר את מטעניו לתוכי, "גם אני באאא", מתן אמר וגם הוא שחרר את הנוזל הלבן לתוכי, גמרתי יחד איתו והיינו מותשים.

שכבנו על המיטה, "מי שצריך עזרה אני פה, תמיד", אמרתי ומתן ענה, "נראה לי שאני צריך עזרה גם היום בלילה וצחק ביחד עם ירון״.
זה מה שרציתי שיהיה בבית, ולא השקט שהיה עד עכשיו.

אח, אין על הבנים שלי.

 

הבנים החיילים
דירגו: 227 | ציון: 3.82

30 מחשבות על “הבנים החיילים

בא לך לדבר קצת יותר לעומק? פורום סליזי מחכה לך.
 1. חברה! יש בורא לעולם! איפה בדיוק שאתה נמצא עכשיו, שם הוא נמצא!! הוא מאד טוב ומיטיב לכל!! חשוב ממנו!! דבר אליו!! הוא לא מפחיד בכלל, הפוך, הוא הכי טוב בעולם!!

  הוא מחכה עליך!! הוא חושב ממך כל הזמן! יש לנו אבא בשמים שרוצה רק בטובתינו!!
  גם אם אתה נמצא במקומות הכי גרועים, גם שם הוא נמצא ומחכה עליך!! תעשה בשבילו מה שאתה יכול, לפי יכולתך! אצלו הכל חשוב!!

  גם אם נופלים ונופלים, קמים וקמים!! אנחנו חיילים טובים שלא מתייאשים אף פעם, ולאא נופלים לידי האויב בשום אופן! אנחנו בני הקב"ה ורוצים רק אותו! וגם אם נופלים, לא מתייאשים, רק קמים וממשיכים!!

  הקב"ה מתחנן אליך: אהובי בני חביבי, אני אוהב אותך, אני מחכה עליך, אני רוצה לשמוע ממך, דבר אלי, תצעק אלי, תחזור אלי, תעשה מצוותי כי רק זה באמת טובתך האמיתית הנצחית!!

  רחמנות, חבירי…. אל תתעלם ממנו…. אם קראת הקטע הזה, אז זה מכתב ורמז מהקב"ה שהוא רוצה אותך!! אל תכעוס עלי או על הקב"ה, רוצים רק טובתך האמיתית, לא הרגעית..

  אל תשכח! הקב"ה מחכהה עליך כל הזמן!!

 2. זה מזכיר לי סיפור שקרה לה לי. חבר שלי קרא לי לרדת לביתו הוא גר מתחתי, הוא מספר לי שאחותו במקלחת ויש דרך להציץ לה בתחילה זה היה מוזר לי אבל הרעיון כירמן אותי. למקלחת היה חריץ גדול ודרכו ראינו אותה כל אחד בתורו שהיא הייתה מאוננת ומתקלחת בו זמנית. וכשסגרה את המים במקלחת נכנסנו מהר לחדר ועשינו כאילו אנחנו מדברים, היא יצאה מהמקלחת עם מגבת גדולה הביטה בי ואמרה לי
  העניים שלך מאוד מוכרות הבנתי מהר שהיא יודעת שהצצנו לה, אתה חושב שזה יפה להציץ לבחורה שמתקלחת? לא יכולתי להוציא מילה מהפה והמשכתי להביט בה כולי כרמן מבוהל
  מנסה לראות דרך המגבת את השדיים הקטנות
  שראיתי במקלחת. אני רגילה שאחי מציץ לי וזה מאד מחמיא לי, אז מה בראש שלכם עכשיו? שאלה אותנו אני עדין בשוק ואח שלה קראו לא יעקוב אמר אולי שלושתינו נשחק את המשחק אמת או חובה יעל כך קראו לה חייכה והסכימה מיד שנייהם ירדו לרצפה ואני נשארתי יושב על הכיסא מסרב להאמין מה נופל בחלקי.
  לא היה לנו בקבוק אבל היה מזלג גדול, יעקוב סובב את המזלג וזה הגיע ליעל והיא בקשה ממני להוריד את החולצה הורדתי וסובבתי את המזלג וזה הגיע אלי אזרתי אומץ ובקשתי אותה שתוריד

  1. את המגבת והיא נעמדה והורידה את המגבת מעלייה לבי נעצר לרגע היא היתה כל כך חלקה עם שדיים קטנות עומדות בלי שערה אחת למטה. בואו נכנס כולם למקלחת כדי שכולנו נהיה נקיים לא האמנתי למשמע קולי, יעל הסכימה ונכנסנו כולנו למקלחת יעל היתה עם הפנים אלי ויעקוב מאחוריה אחרי שהאזנו את המים לקחה יעל סבון והחלה לשפשף לי רגלי רעדו יעקוב העביר ידיים מאחור ישר לשדייה היא חייכה ונשקה לי בשפתיים
   הייתי נבוך חייכתי אליה ואמרתי לה כמה טוב לי יעקוב כיפף אותה מעט ואחל לחדור לה מאחור זאת כנראה לא הפעם הראשונה
   היא התכופפה עוד יותר ולקחה את הזין שלי לפה לרגע חשבתי שאני בגן עדן יעל שאלה אותי אם אני גם רוצה לחדור אליה כן אמרתי בקול חנוק היא פשוט הסתובבה ואני חדרתי אליה בכל העוצמה סגרתי את עניי לפתע הרגשתי זרימה של מים חמים יוצאים מיעל וזה כירמן אותי הרבה יותר היינו שעה במקלחת וזה היה מטורף תודה
   ליעקוב ויעל ששתפו אותי בחוויה

  1. אם את או אתה בעניין של גילוי עריות
   שלח הודעה בפייס לדור דור מאיר
   יש בחורה בתחום שמחפשת אנשים דומים לה

 3. משונה קצת לתת לאמא להיות מורה ללשון עם ביטויים כל כך לא תקניים בלשון כמו "הפשטתי את הבגדים" ולא "פשטתי את הבגדים" או "הרטיב לי את כל המאחורה של המכנס…"
  עוד משונה המהירות הרבה שהיא נעתרת לילדיה והחרמנות התמידית שהיא נמצאת בה.
  סיפור עם פוטנציאל אדיר(!) אבל מיהרת להגיע לחדירה ולא השקעת במשחק המקדים… 🙂

 4. ענק סיפור משגע ומחרמן אש לזיין את אימא נחמד אבל יש לי המלצה חמה וניסיון רב בנושא אני עושה את זה כמעט כול יום מאונן אבל אני משתמש באביזרים אני מאונן עם דברי עור כמו מעילים תיקים חצאיות ועוד בהתחלה עשיתי את זה עם דברים של אימא שלי וגמרתי איתם ועליהם בענק בפעם ראשונה בגיל 24 עשיתי את זה רק עם המעיל עור השחור שלה ושחררתי מטען על כול המעיל במשך השנים עד גיל 32 אוננתי על כול דבר מעור שיש לאימא שלי בגיל 32 עברתי לגור לבד ובהתחלה הייתי מאונן ומדמיין עד שיום אחד ראיתי אצל משהי תיק עור של המותג VIGOR בצבע שחור והרגשתי איך הזיין עומד לי הייתי מדמיין את התיק ומאונן והייתי משפריץ בגדול אחרי שנה החלטתי לקנות לעצמי תיק של VIGOR בצבע שחור ואוננתי אייתו מאז אני הוספתי עוד דברי עור והיום יש לי תיקי מכנס עור חצאית מיני ומעיל כולם של נשים מעור שחור טעים ורך כן מידי פעם אני גם מלקק אותם לפני שאני מתחיל לאונן וכול לילה אני הולך לישון כשאני לובש או את המכנס/החצאית ומאונן במיטה רמי אני ממליץ לך מאוד לנסות לאונן עם דברי עור ואתה תהנה גם עכשיו אני כותב כשאני לובש חצאית עור שחורה ומאונן עוד כמה דקות אני יגמור

  1. היי
   שלח הודעה לדור דור מאיר בפייס
   יש בחורה בת 19 והיא בעניין של גילוי עריות ומחפשת אנשים דומים לה

הוספת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.